600 Bine S2000??

ahmet.sahin

Profesör
11 Eyl 2016
85
55
1,010
28
Nazilli Elazığ Malatya Üçgeni
Marka
Renault
Az önce instagramda görünce gözlerime inanamadım yaklaşık 500 600k larda S2000ler var sahibindende. Şahsen öyle 600k edecek araçlar değil ki ülkemizde S2000lerin nasıl kullanıldığını biliyoruz (Genelleme yapmak istemem ama çoğunluk böyle)

Kişileri hedef göstermek istemem ama bu araçlar sizce de bu fiyatları eder mi? Yada bu paralara E-Class Coupe, BMW 6, Cayman gibi arabalar dururken S2000 alır mısınız?

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Almam, aldırmam tavsiye etmem Farzetki denilen Ünal Turan ve Harun Taştan belki Okan Çekiç denen saçma sapan bir tayfadan dolayı ülkece tüm apaçilerin gözdesi bu sebepten kısaca öyle bir yorum yaptım.

Bu paraya onu almaktansa MX-5 alırım artan para cebimde kalır.

Son düzenleme:

ahmet.sahin

Profesör
11 Eyl 2016
85
55
1,010
28
Nazilli Elazığ Malatya Üçgeni
Marka
Renault
Almam, aldırmam tavsiye etmem Farzetki denilen Ünal Turan ve Harun Taştan belki Okan Çekiç denen saçma sapan bir tayfadan dolayı ülkece tüm apaçilerin gözdesi bu sebepten kısaca öyle bir yorum yaptım.

Bu paraya o tarz araba almaktansa MX-5 alırım artan para cebimde kalır.
Bir an için linç yiyeceğim sandım :)

• Haha
Tepkiler: Mt.Akina

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Arabalara merakı olan, arşivlemeyi seven herkesin elinde zaten ilgili olduğu markanın araçlarının eskiden günümüze illa ki 3-5 fotoğraf bile olsa arşivi oluyor. s2000 de bu araçlardan biri. Zaten s2000'lerin çoğunun bu tarz işlemler gördüğü de az çok bu araçlarla ilgilenen tayfa tarafından biliniyordu. Bu araçları piyasaya bu şekilde toplayıp satan ustalar da bilinçsiz adamlar değil. Yaptığı arabaların evveliyatını da gayet iyi biliyor yaptıktan sonra kimlerin eline geçtiğini de. Çoğu araba forumuna da üye zaten bu ustalar. Kazalı şekilde alıp ustaya yaptıran kişi arasında müthiş bir Win&Win ittifakı söz konusu. Eğer müşteri araba forumlarıyla haşır neşirse 1-2 günlük bir araştırmayla arabanın ne olduğunu mesajın en başında yazdığım arşivleyen kişilerce özel mesaj yoluyla bilinçlendiriliyor fakat arabaya tutulan ve basireti bağlanan biriyse geçirmasyon yapıp adama arabayı iteliyorlar. Arada yanan malesef onlar oluyor. Sonuç olarak siz insanların damarına damarına bu kadar basarsanız bütün kirli çamaşırlar sosyal medyada ortaya serilir. Etrafımda çok arkadaşım s2000 almak istiyordu fakat şu son 2-3 gündür gördükleri karşısında direk u dönüşü yapıp vazgeçmiş durumdalar. Vazgeçmelerinin sebebi de kesinlikle yazılan fiyatlar değil. Hurdaya ayrılıp parçalanması gereken arabanın toplanmasından dolayı vazgeçtiler.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Hatasız, boyasız, fabrikadan yeni çıkmış gibi duran 3 tane s2000 anca bu paraları eder.
Üstünü veren özellikle de bu haldeki arabalara veren de kendi bilir artık :)

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
bilmemkac yaşında , bilmemkac kilometre yol yapmış, bilmemkac kere kaza geçirmiş araca para vermem açıkçası, bilmemkaclar belirsizlik anlaminda, aracin onu arkasindan iki sene eski falan olabiliyor onlarda :) yasi bile meçhul

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım