a3 sedan 1.6 dizel s tronic yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ercan585

Taklacı Güvercin
Beğeni puanı
6
arkadaşlar 40000 km de 2015 a3 1.6 dizel otomatik atractiıon aracımı yeni alldım. bu markaya yabancı olduğum için bazı sorularım var:
1-araç yaza bakıma girecek . 3. bakım olacak. periyodik bakım ücretleri ne kadardır?
2.kapı içlerinde kırmızı kedi gözü küçük lambalar var. bunlardan biri düşmüş. internette baya bi aaradım fakat bulamadım. nereden bulabiliriz.
3-aracın yakıt değerleri nasıl. benim daha yeni olduğu için merak ediyorum.
4.bagajda sağ tarafta kapaklı bir bölme var .o ne işe yarar .benimkinin içi boş.
5. yangın tüpüün nereye koyabilir?belli sabit bir yeri var mıdır?

şimdiden teşekkürler

RYAN7R

Özg
Panpa
Beğeni puanı
8,086
Araciniz hayirli olsun, ayni araca sahip degilim ama yardimci olmaya calisacagim:

1. Tahmini 1000 lira civari tutar eger yetkilide bakima sokarsaniz, bugune kadar yetkiliye gittiyse gitmenizi tavsiye ederim, bilirsinizki stronic(dsg) narin bir sanziman, yetkiliye devam ettiginiz vakit iyi niyet garantisi uygulayabiliyorlar, hatta bu saatten sonra mumkunse garanti uzatma satin almanizi oneririm. Risk benim araba benim derseniz disarda bakimlari 300-400 civarina yapilir orijinal yedek parca ile

2. Bu konuda size servis yardimci olur, ne kadar tutar bilemem, ama 1 dolarlik urunlerin epey siritacagina inaniyorum.

3. Kis sartlarinda 6-7 litre civari normaldir diye dusunuyorum, yazin 5-6 arasi olur.

4. Hangi goz bilmiyorum ama ya bos olur ya da ilk yardim ekipmanlari falan olur genelde, satan kisi vermek zorunda degildir.

5. Bilmiyorum

Son düzenleme:

Ercan585

Taklacı Güvercin
Beğeni puanı
6
Araciniz hayirli olsun, ayni araca sahip degilim ama yardimci olmaya calisacagim:

1. Tahmini 1000 lira civari tutar eger yetkilide bakima sokarsaniz, bugune kadar yetkiliye gittiyse gitmenizi tavsiye ederim, bilirsinizki stronic(dsg) narin bir sanziman, yetkiliye devam ettiginiz vakit iyi niyet garantisi uygulayabiliyorlar, hatta bu saatten sonra mumkunse garanti uzatma satin almanizi oneririm. Risk benim araba benim derseniz disarda bakimlari 300-400 civarina yapilir orijinal yedek parca ile

2. Bu konuda size servis yardimci olur, ne kadar tutar bilemem, ama 1 dolarlik urunlerin epey siritacagina inaniyorum.

3. Kis sartlarinda 6-7 litre civari normaldir diye dusunuyorum, yazin 5-6 arasi olur.

4. Hangi goz bilmiyorum ama ya bos olur ya da ilk yardim ekipmanlari falan olur genelde, satan kisi vermek zorunda degildir.

5. Bilmiyorum
çok teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım