Neler yeni

Son mesajlar

Son profil mesajları

Merhaba dün iki defa denedim açtığım forum konusu onaylanmıyor konuda bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum araba tercihi ile ilgili bir konu daha önce açmıştım bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.
MAYFA AYUU
MAYFA AYUU
Hocam merhaba, ben aracı İstanbul / Ümraniye sanayi sitesinde otomatik şanzımancıya yaptırdım. 11.000 TL masraf çıktı. Benim şanzıman yağ soğutucu patlamıştı ve şanzımana su gitmişti. Şanzıman ve türbin içerisindeki balatalar bozulmuş haliyle. Yani revize görmüş oldu şanzıman.

Sonuç olarak araba çok keyifli hale geldi. Şu anda hiçbir problem yok.
K
KY7272
Merhaba tekrar, Ümraniye oto sanayi sitesinde Alp Oto Teknik / Alparslan usta

Telefonu : 0532 505 57 57
C
cylon130
Mrb. Tekrar çok tşk ederim iyi günler
Hayırlı geceler, acaba moderatör arkadaşlarımız çalışmıyorlar mı pek :)

Hala ne mesaj ne konu açabiliyorum onaylanmıyor.Yardımcı olur musun?
Berkin
Berkin
Çalıştıkları için onaylanmamıştır. Eğer ard arda mesajlar yazdıysanız genellikle onaylanmaz (5 mesajı doldurmak amacıyla spam yapıldığı düşünülerek).

Otomobil Seçimi başlığınızı ben onaylamadım. Daha detaylı ve özenli bir konu açmanız lazım o bölümün içindeki sabitlenmiş mesajı okuyunuz.
JoJo59TR
JoJo59TR
Spam konusunda bilgi sahibiyim aslında yapmadım o konuda, diğer konuyu anladım detaylandırıp devam edeyim. teşekkür ederim
merhaba, oglum engelli oldugu için yurt dışından gümrüksüz araç getirme hakkımız bulunmaktadır, hangi ülkeyi önerirsiniz, araştırma yapabilecegim güvenli siteler varmı, gürcistan da dahamı ucuz acaba teşekkürler. hdttbk@gmail.com
Berkin
Berkin
Merhaba, bu konuda hakkında hiç bilgim ve ilgim yok :) Sevgili @saracer müsait olduğunda mutlaka bakacaktır, onunla iletişime geçmeye çalışmanızı öneririm.
Akn_3462
Akn_3462
@Berkin bu sefer de gürcistandan araba aldın galiba
Üst