Acil Yardım.Lütfen!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bay_Tc

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
32
8
595
Arkadaşlar bundan 10 gün önce tek taraflı (Allah'a Şükür) küçük bir kaza yaptık :( Bu başımıza ilk defa geliyor onun için kolluk görevlilerini çağırmayı akıl edemedik malesef ama kazanın her açıdan fotolarını çektim. Sırf polis çağırmayı unuttuğumuz için kaskomuz(Allianz) bunu ödememezlik yapar mı? Kafayı yiyeceğim lütfen yardım edin......

Bay_Tc

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
32
8
595
Araçta nişanlım ve ben vardık sadece arkadaşımızın yanına gidiyorduk ki arkadaşımız da şahitimiz(kazadan sonra yanımıza geldi) hiçbir şekilde yalan beyan ve bırakın Alkolü sigara kullanmayan namazlarını kılmaya çalışan biriyiz :( çok mağduruz lütfen yardım edin ..........

Bay_Tc

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
32
8
595
yanlış yönlendirmek istemem fakat sorun olacağını sanmıyorum
Öncelikle teşekkürler kardeşim ama gelen araştırma yetkilileri bakın araştırma yetkilileri dedim EKSPER DEĞİL!!! yetkilier bana 5500 teklif etti ve ısrarla baskı kurarak(mobing) kabul etmemi istediler ama ben kabul etmedim bir katakulli mi dönüyor arkadaşlar? sERVİS 12500 çıkardı biliyorum onlarda fiyatı şişiriyor... Bu adamlar neden baskı yapıyor bana kendileri daha fazla prim almak için demi?

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
Öncelikle teşekkürler kardeşim ama gelen araştırma yetkilileri bakın araştırma yetkilileri dedim EKSPER DEĞİL!!! yetkilier bana 5500 teklif etti ve ısrarla baskı kurarak(mobing) kabul etmemi istediler ama ben kabul etmedim bir katakulli mi dönüyor arkadaşlar? sERVİS 12500 çıkardı biliyorum onlarda fiyatı şişiriyor... Bu adamlar neden baskı yapıyor bana kendileri daha fazla prim almak için demi?
bende iki sene önce tek taraflı bir kazaya karıştım ve o maşum arkadaşlar bizede gelip kazayı sorgulamaya sözde araştırmaya çalıştılar.Öncelikle yasal olarak sizin onlara en ufak bir şekilde cevap verme zorunluluğunuz yok.Onlar sigorta şirketinin sizden para koparmak için gönderdiği 'araştırmacılar'.Siz elinizdeki fotoğraflarla polise tutanak tutturmalısınız.Alkol kısmını ölçülmedi tarzında dolduruyolar sanırım buda sizin için dezavantaj olacaktır.Biraz uğraştırırlar ama ben bi sıkıntı olacağını sanmıyorum.Polis raporlu yaptığım kazada araç perte çıktı 3 ay aracın bedelini almayı bekledik yani sizin durumunuzda allah sabır versin :)

Bay_Tc

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
32
8
595
bende iki sene önce tek taraflı bir kazaya karıştım ve o maşum arkadaşlar bizede gelip kazayı sorgulamaya sözde araştırmaya çalıştılar.Öncelikle yasal olarak sizin onlara en ufak bir şekilde cevap verme zorunluluğunuz yok.Onlar sigorta şirketinin sizden para koparmak için gönderdiği 'araştırmacılar'.Siz elinizdeki fotoğraflarla polise tutanak tutturmalısınız.Alkol kısmını ölçülmedi tarzında dolduruyolar sanırım buda sizin için dezavantaj olacaktır.Biraz uğraştırırlar ama ben bi sıkıntı olacağını sanmıyorum.Polis raporlu yaptığım kazada araç perte çıktı 3 ay aracın bedelini almayı bekledik yani sizin durumunuzda allah sabır versin :)
Kardeşim aradan 10 veya 13 gün geçti polis raporu bu aşamadan sonra yaptırılır mı?Biraz açar mısın? Zaten adamlar hep ikili konuştular çıldıracaktım kafayı yiyorum yaa kafayı 2000 tl gözümü kırpmadan verdim kaskoya olay günü nişanlımın yüzünü gördüğüm için panikledim ona birşey olmasın yeter ÇOK ŞÜKÜR RABBİME onun için kolluk kuvvetlerini akıl edinemedim :( hiçbir yalan beyan yok yetkililer ile de gittik baktık fotolarını çektiler aracın küçük parçları ve izi duruyordu zaten acentamı aradığımda o gece ulaşılmıyordu telefonuna şaka gibi şaka yönlendirecekte kimse olmayınca.......................

Bay_Tc

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
32
8
595
Acentam, servis ve olaya bakan eksper olumlu bakıyoruz diyorlar sonuç ne olur kafayı yicem. Bir ton masrafın altına girdim sigorta ve kaskom 4000 tl tuttu neredeyse bu mu yani karşılığı?

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
Kardeşim aradan 10 veya 13 gün geçti polis raporu bu aşamadan sonra yaptırılır mı?Biraz açar mısın? Zaten adamlar hep ikili konuştular çıldıracaktım kafayı yiyorum yaa kafayı 2000 tl gözümü kırpmadan verdim kaskoya olay günü nişanlımın yüzünü gördüğüm için panikledim ona birşey olmasın yeter ÇOK ŞÜKÜR RABBİME onun için kolluk kuvvetlerini akıl edinemedim :( hiçbir yalan beyan yok yetkililer ile de gittik baktık fotolarını çektiler aracın küçük parçları ve izi duruyordu zaten acentamı aradığımda o gece ulaşılmıyordu telefonuna şaka gibi şaka yönlendirecekte kimse olmayınca.......................
çok şükür allah beterinden korusun.Tek taraflı bir kaza olduğundan dolayı trafik şubeye gittiğinizde zorluk çıkarcaklarını sanmıyorum.Keşke o arada kaskoya ulaşmaktansa aracı kamerasız biyere park edip polis çağırsaydınız çok daha rahat ederdiniz.Ama bence yetkili bir polis memurundan yardım alın ve kasko ile olan ilişkinizden doğacak bir sıkıntıda mutlaka avukata başvurun.Allah yardımcınız olsun.

Bay_Tc

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
32
8
595
çok şükür allah beterinden korusun.Tek taraflı bir kaza olduğundan dolayı trafik şubeye gittiğinizde zorluk çıkarcaklarını sanmıyorum.Keşke o arada kaskoya ulaşmaktansa aracı kamerasız biyere park edip polis çağırsaydınız çok daha rahat ederdiniz.Ama bence yetkili bir polis memurundan yardım alın ve kasko ile olan ilişkinizden doğacak bir sıkıntıda mutlaka avukata başvurun.Allah yardımcınız olsun.
Allah razı olsun kardeşim.Aminnnn. Sağolun. Yazık ya ülkemin haline bak nerede benim hakkım :D anlamlandıramıyorum malesef. Yapılan mobing baskıyı keşke görseydiniz neyse...

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
Allah razı olsun kardeşim.Aminnnn. Sağolun. Yazık ya ülkemin haline bak nerede benim hakkım :D anlamlandıramıyorum malesef. Yapılan mobing baskıyı keşke görseydiniz neyse...
az çok tahmin edebiliyorum.Ben kazayı gece 1.30 da yaptım ne işin vardı orda diyo.Sanane önünde rapor var diyorum olayı anlamaya çalışıyorum diyo.En son 180 promil alkollüydüm gömdüm bariyere polisede para verdim yazmadı git emniyeti dava et lan dedimde sustu :D Araştırmacı olayı tamamen hukuksuz bir olay takmayın kafanızı avukata başvurun yada başvuracağınızı söleyin geri adım atıyorlar :)

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
he bide size çabuk ulaşmışlar şanslısınız biz araştırmacı beyefendiyi iki ay bekledik :)

Bay_Tc

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
32
8
595
az çok tahmin edebiliyorum.Ben kazayı gece 1.30 da yaptım ne işin vardı orda diyo.Sanane önünde rapor var diyorum olayı anlamaya çalışıyorum diyo.En son 180 promil alkollüydüm gömdüm bariyere polisede para verdim yazmadı git emniyeti dava et lan dedimde sustu :D Araştırmacı olayı tamamen hukuksuz bir olay takmayın kafanızı avukata başvurun yada başvuracağınızı söleyin geri adım atıyorlar :)
Aynen sizin gibi oldu valla aynen ağzınızdan bal damlıyor. Kaskoyu aradık bize eksperinizden başka kimseyi muhattap almayın dediler ve mail adresi vererek bu adamlar hakkında şikayetinizi bütün gerçekliğiyle anlatın dediler. Bu sizin dosyanıza olumlu yansıyacak gibisinden beyanda bulundular. Bizde dedikleri gibi yaptık ama aklıma takılan bu araştırma yetkilileri(bir şey demek istemiyorum Allah'a havale ediyorum) kaskonun adamları değil mi?

Bay_Tc

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
32
8
595
İlk defa başımıza gelince etkileri olur mu acaba diye düşünerek sert çıkamadım malesef. İlk başta bize sıfır hiçbir şey alamazsınız diyen adamlar olay yerinde aslında sizi çok iyi niyetli bulduk sizin için yapabileceğimiz bir şey var biz insiyatifimizi kullanırsak sizin için 5-6 civarı koparabiliriz diye dillendirdiler ne tesadüf ki ertesi gün 5500 teklif var diye beni arayıp direttiler birde telefonu kapattırmadan cevap ver diyor bana tövbe YARABBİM...

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Polis varken kaskonun adamlarının araştırması ne demek lan mafyamı bunlar adam yollayıp kendileri araştırıyolar birde baskı kurmaya çalışıyolar

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
araştırma görevlileri bir başka özel şirketin elemanı kasko şirketi türk polisine güvenmediği için birilerine araştırmaları için para veriyor.Tamamen küfür etmelik durum ama ayaküstü ban yemeyelim ya sabır :)

Bay_Tc

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
32
8
595
araştırma görevlileri bir başka özel şirketin elemanı kasko şirketi türk polisine güvenmediği için birilerine araştırmaları için para veriyor.Tamamen küfür etmelik durum ama ayaküstü ban yemeyelim ya sabır :)
Çok yıprandık çok 10 gün içinde kafanızı şişiriyorum kusura bakmayın ama artık bunaldık :(

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
bu arada polise para falan vermedim gerçekte yanlış anlaşılmasın gayet olanı yazdılar ama kasko şirketi güvenmiyor ilginç bir durum

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
Çok yıprandık çok 10 gün içinde kafanızı şişiriyorum kusura bakmayın ama artık bunaldık :(
insan çekerim emaneti getiririm adaleti moduna giriyor :) allah sabır versin hocam maalesef can sıkıcı süreçler inşaallah kasko firmaları bu eziyeti yapmayı bırakır

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Ya babam geçen ay yaralanmalı kaza yaptı polis geldi tutanak tuttu kasko şirketi o andan sonra inanılmaz derecede hem babaöa hem karşı tarafa yardım etti hiç ayak diretmedi bu arada araç şirket ütüne ve oto yedek parça işindeyiz kasko şirketler şahıs kullanıcılarını cok eziyor anladığım kadsrıyla yok araştırmacıymış yok bilmrmm nr süre gelmemezmiş bayağı sinirlendim şuan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım