Adana-Mersin Otopark.com takipçileri

Goktug

Profesör
Stage 1
Panpa puanı
541
Adana-Mersin çevresinde olan takipçi dostlar bir buluşma, bir WhatsApp grubu, keyifli bir haftasonu gezmesi yapabiliriz.

Vestel_5000_2gb cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yybulut

Düz Yol Gazcısı
Panpa puanı
14
Marka
Renault
@FurkanKarka bir tane daha meganè'cı var aramızda heralde :)
Sevdiğim renklerden biridir..
Aracınızı da garaj bölümüne bekleriz..
Kendime de yakıştıramadığım bir biçimde bir süredir yatıyor. Şuan biraz kötü durumda kendisi. Bakımlarından sonra daha güzel bir halde düşünüyorum. :)

FurkanKarka

Panpa
Stage 1
Panpa puanı
2,966
Marka
Renault
@FurkanKarka bir tane daha meganè'cı var aramızda heralde :)
Sevdiğim renklerden biridir..
Aracınızı da garaj bölümüne bekleriz..
Gittikçe Fransız güzelinin sayısı artıyor dostum. :)

Kendime de yakıştıramadığım bir biçimde bir süredir yatıyor. Şuan biraz kötü durumda kendisi. Bakımlarından sonra daha güzel bir halde düşünüyorum. :)
Merhaba, bakımlarından sonra değeri bilinecek bir araç kendisi. Ben de uzun süredir kullanıyorum, revizyon süreci yaşadık hatta beraber. Yaklaşık olarak 4 yıldır bizimle, tadına hala doyamadım. Kaza yaptık, hala daha ayaktayız. :)

Goktug

Profesör
Stage 1
Panpa puanı
541
Buluşalım o zaman havanın güzel olduğu bir gün :)

yybulut

Düz Yol Gazcısı
Panpa puanı
14
Marka
Renault
Gittikçe Fransız güzelinin sayısı artıyor dostum. :)

Merhaba, bakımlarından sonra değeri bilinecek bir araç kendisi. Ben de uzun süredir kullanıyorum, revizyon süreci yaşadık hatta beraber. Yaklaşık olarak 4 yıldır bizimle, tadına hala doyamadım. Kaza yaptık, hala daha ayaktayız. :)
Ben de 3 yıldır kullanıyorum. Çocukluk hayalimdi bu araba ve ilk arabam olarak en sevdiğim rengini aldım. Her ne kadar kendisine hayran kalmış olsam da eski sahiplerinin kulağını çınlatmadığım gün yok diyebilirim. Bir de ilk başlarda yanlış usta seçimi bana pahalıya patlamıştı. Bununla birlikte hevesim de epey kırılmıştı. Tekrar aramızın ısınması ise tam performansında kullanmamla birlikte oldu :)

alpckr33

Asfalt Kurutucu
Panpa puanı
56
Marka
BMW
Ben de geç kaldım ama havanın güzel olduğu zaman da yapılrsa koşa koşa gelirim :)

yybulut

Düz Yol Gazcısı
Panpa puanı
14
Marka
Renault
Bence bir adım atılsa daha sonra mutlaka ilgi olur. Görüp ilgilenmeyen de vardır şuan.

Goktug

Profesör
Stage 1
Panpa puanı
541
Ben ederim etmesine de bi whatsaap grubu açalım bana numaralarınızı mesaj atabilirseniz.