alfa romeo 155 ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hoodie54

Profesör
8 Ara 2019
93
1
51
1,020
balıkesir
Marka
Nissan
ön bilgiler:
1)ailemle yaşıyorum ancak gelirim fazla yüksek değil daha lüks bir araca yönelemem.
2)istanbul/ankara gibi büyük bir şehirde yaşamıyorum.
nispeten düşük km li temiz bir 155 satın almayı ve gündelik kullanmayı düşünüyorum, forumda açtığım diğer konulardan da anlaşılacağı üzere ''çok bilgili'' değilim otomobil mevzularında. 155 , tipo ve tempra nın alt yapıları ve parçaları ortak diye biliyorum, geçmişte düşük km bir tempra kullanmıştım ve aracın bana yaşattığı hisler yüz güldürücüydü, yılına ve teknolojisine göre yol tutuşu hiç fena değildi, nasıl desem böyle vitesin konumu pedallar direksiyonun yerleşimi böyle tam fit olmuştu yani, 155 te de aynı şekildedir, alfa romeo nun tasarımlarına laf edemeyiz ki logosu bile sanat eseri gibi duruyor. ne diyorsunuz ne yapmalıyım?

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Konuyu çöpe alıyorum, Otomobil Seçimi bölümüne bölüm kuralları dahilinde konu açın hemen onaylayalım.

Üyelerimizin tek bir araçla ilgili merak ettikleri olunca genel sohbete konu açmalarına müsade ediyoruz ama anladığım kadarıyla sizde bir kararsızlık mevcut :)

Oraya açın, onaylayalım. Doğru yeri burası değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım