Alfa Romeo 156 - 53.000 km

m.kucukogluu

Düz Yol Gazcısı
20 Ağu 2018
19
64
185
Lpg takmayi dusunursen bana sat. Yada takasa girelim. Ben ona benzinde binerim.
sağolun daha yeni aldık satmak hiç aklımıza bile gelmedi :)
Bayıldım... Maşallah... Kazasız belasız kullanın.
Kıskandım :( Umarım daha iyilerine sahip olursunuz. Kazasız sürüşler :)
çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için Allah sizlere daha güzellerini nasip etsin inşallah :)

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Araba güzel, güle güle kullanın.

Km yapan, her fırsatta arabasına binmek isteyen bi insansanız, paranızı çöpe atmayın, adam akıllı bi lpg takın derim.

m.kucukogluu

Düz Yol Gazcısı
20 Ağu 2018
19
64
185
Bunu bana sat şaka bir yana çok güzel araba test edilmeye değer hayırlı olsun
teşekkür ederim sağolun :) bende test edilmesini çok istiyorum. Kısmetse olur inşallah.
Araba güzel, güle güle kullanın.

Km yapan, her fırsatta arabasına binmek isteyen bi insansanız, paranızı çöpe atmayın, adam akıllı bi lpg takın derim.
teşekkür ederim sağolun. km yapmayı çok seviyorum. Şuan kontağa basıp tüm ülkeyi gezmek istiyorum :)
Ama arabanın km si çok düşük olunca insan kıyamıyor belki ileride fikrimiz değişir

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,941
7
51,187
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
teşekkür ederim sağolun :) bende test edilmesini çok istiyorum. Kısmetse olur inşallah.

teşekkür ederim sağolun. km yapmayı çok seviyorum. Şuan kontağa basıp tüm ülkeyi gezmek istiyorum :)
Ama arabanın km si çok düşük olunca insan kıyamıyor belki ileride fikrimiz değişir
Hocam lpg taktırmadan saklayabilirseniz cumhuriyet altını gibi değerlenir bu araba. Maddi çöküntünüzü telafi eder :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım