rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
merhaba

halihazırda bir kangoo kullanıcısıyım. alfa romeo gt 2.0 jts'yi nasıl bilirsiniz? masraf olarak artık alırken de yürütürken de cebimden fazla fazla çıkacağını farkındayım, buna değer mi? ne dersiniz? araca ortalama 2 kişi biniyorum, bazen 3 kişi. arka koltuğu da varmış idare edecek kadar.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,776
3
9,722
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Düp takılmaz 😈

SS ise bakımına özen göstermek lazım

Ne az yakar ne çok yakar , iyi yürür kullanıcısını mutlu eder , homurtuları güzeldir , güzel performans sistemleri ve şase kontrolleriyle güzel bir tutuş ses ve performans hissedilir.

Manuel vitesse debriyaj kontrolü
SS vitesse pompa ve tüp basınç kontrolü şarttır.

Bakımları düzgün olmalı özellikle triger bakımı aksatılmamalı yağ değişimi kaliteli filtre ve yağ ile olmalıdır .

Alt takım konusuna girmiyorum didik didik bakın sesleri dinleyin düz yol harici pürüzlü yollara girip bakın kulakları açın efenim 😬

Sensörleride unutmayalım 😂

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
images

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
60 küsür bin liralar bu araçlar için çok değil mi?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,072
7
51,466
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
merhaba

halihazırda bir kangoo kullanıcısıyım. alfa romeo gt 2.0 jts'yi nasıl bilirsiniz? masraf olarak artık alırken de yürütürken de cebimden fazla fazla çıkacağını farkındayım, buna değer mi? ne dersiniz? araca ortalama 2 kişi biniyorum, bazen 3 kişi. arka koltuğu da varmış idare edecek kadar.
Temizini alabilecek bütçeniz, devamında da benziniyle ve güzel bakımıyla yürütebilecek kazancınız varsa kesinlikle değer.

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Temizini alabilecek bütçeniz, devamında da benziniyle ve güzel bakımıyla yürütebilecek kazancınız varsa kesinlikle değer.
Bütçem var da durduk yere cebimden ilk başta bi 20 bin yıllık olarak da 5 bine yakın bi masraf... şöyle de bir şey var, buna vermiyim dersin yarın deprem olur keşke varken binseydim de diyebilirsin. Bizde bi 118i var onu taksitle alsam babamdan aylık 500 500 bi ömür veririm :d

Tepkiler: Basri Amca ve bt

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
sordugunuz araç bir egea,301 olsa sıfırının fiyatı belli temizinin piyasası belli. fakat baktığınız aracın artık üretimi yok ve genel olarak alan kişiler hobi arabası niyetiyle alıyorlar. bu yüzden temizlerine istenen fiyatları eleştirmeyi ben kendime hak görmüyorum. Sonuçta daha uygun olan araçlar da var ve alacak kişi kendi ustalığına,parça tedarik ağına ve cebine güveniyorsa gidip onları alıp adam etmekle de uğraşabilir. Adam ettikten sonra da satış zamanında aracın o parayı edip etmediği tekrar konuşulur.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım