Anime Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
2013 yılından beri Anime seyrtmiyorum. En son Attach Of Titan izlemiş noktayı bomba bir final ile koymuştum. Sonra 2015 başlarında 12 bölümlük, annesini öldüren katili bulmak için çoçukluğuna dönnüp duran elemanını izleyip bitirmiştim.

Şimdi güncel filmeler ve diziler o eski animelerdeki tadı vermediğini ve beni baydığını fark ettim. Neydi o death notelar, İnital D'ler, Simyacı kardeşler,..

Dün Ruhi Çennet geçmişe dönüş 200 milyoncu videosunu seyredince, o eski animeler aklıma geldi. 6 saat durmadan bölüm bölüm izlerdik, her gün bir bölümünü izlediğim seriler vardı.

Şimdi revaşta izlenecek ne animeler var... Sword art, death not, Mirai Niki tadında kaliteli animeler ne var. 2015 itibari ile tavsiyelerinizi bekliyorum.

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Konuyu takipteyim.+ Olarak bende yabancı dizi arıyorum surukleyici..

Degisik Kahya

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
39
14
595
Ne tarz hoşunuza gittiğini yazarsanız önerebilirim, güncellerin çoğunu hikayelerinden, türlerinden dolayı takip etmiyorum.

Degisik Kahya

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
39
14
595
Bu önerdiklerim seinen olmayabilir ama bir inceleyin hoşunuza giderse izlersiniz.
Saraiya Goyou - Cowboy Bebop - Red Line(Film) - Samurai Champloo

Bonus olarak komedi ve absürtlük içeren anime önerebilirim
Sakamoto desu ga? - One Punch Man - Sakigake!! Cromartie Koukou

İzlediniz mi bilmiyorum ama Gintama bana göre şimdilik en iyi animedir onu da öneriyorum. Daha fazla komedi isterseniz de önerebilirim :D

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Bu önerdiklerim seinen olmayabilir ama bir inceleyin hoşunuza giderse izlersiniz.
Saraiya Goyou - Cowboy Bebop - Red Line(Film) - Samurai Champloo

Bonus olarak komedi ve absürtlük içeren anime önerebilirim
Sakamoto desu ga? - One Punch Man - Sakigake!! Cromartie Koukou

İzlediniz mi bilmiyorum ama Gintama bana göre şimdilik en iyi animedir onu da öneriyorum. Daha fazla komedi isterseniz de önerebilirim :D
Gintama son sezon kaldı ....
geri saydıklarının hepsini izledim.
Hapishane gibi olan bir anime vardı. 3 lisesli erkek kız lisesinde hapis hayatı yaşadığı mazoşist ama echi bir anime vardı. Onun son bölümleerini izlemedim. Adınıda unuttum. :)

Degisik Kahya

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
39
14
595
Gintama son sezon kaldı ....
geri saydıklarının hepsini izledim.
Hapishane gibi olan bir anime vardı. 3 lisesli erkek kız lisesinde hapis hayatı yaşadığı mazoşist ama echi bir anime vardı. Onun son bölümleerini izlemedim. Adınıda unuttum. :)
Prison School ismi :D galiba 2. sezonu da çıkacak
O zaman rastgele 2-3 senelik animelerden öneriyorum yeni animeler arasında izlediklerim bunlar başka yeni pek öneremem :D
Ansatsu Kyoushitsu(TV- TV 2.season) Shokugeki no Souma(2. sezonu da çıktı) - Ojisan to Marshmallow - Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Bi de eskilerden Ping Pong The Animation da güzeldir bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım