Araba çekilişleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,347
46,038
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bende her girdiğim çekilişte çok umutluydum , plan yapıyordum ... Maserati Çıkarsa e60 520D alacaktik satip:) Ama o kadar çekiliş sonucunda fazla heveslenmemeye başladım cikarsa diye alıyorum fazla ümit baglamiyorum .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu benim ilk çekilişim ondan bu ümitler, kaybetmeye alıştıkça ben de öyle olacağım eminim :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,662
1
64,574
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
anaa benim minicooper çekilişi noldu acep :D :D

Çekiliş 07.03.2017 tarihinde, saat 10.00’da
imiş :p

Son düzenleme:

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
bu arada Ankara Armada'nın vereceği lexus ls200t yi açığa koymuşlar, üzerine defalarca kar yağdı ve yakından bakınca fren diskleri epey paslı durumdaydı.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,310
1
9,464
4,970
kocaeli
bu arada Ankara Armada'nın vereceği lexus ls200t yi açığa koymuşlar, üzerine defalarca kar yağdı ve yakından bakınca fren diskleri epey paslı durumdaydı.
Adamlar gidipte diğerleri gibi passat Renegade falan vermiyorlar zevkliylermis diye düşünüyordum ama Lexusun orada showroomu varmış :)

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Adamlar gidipte diğerleri gibi passat Renegade falan vermiyorlar zevkliylermis diye düşünüyordum ama Lexusun orada showroomu varmış :)

Evet Lexus showroomu önünde. Tam karşısındaki next level da q30 veriyor. Kentpark ve cepa macan ve x pace veriyor bildiklerim bunlar

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,310
1
9,464
4,970
kocaeli
Ya bunu kazanınca KADEVE ve ÖTEVE ödüyoruz biliyorum ben Macan çıkınca böbreği mi satıyoruz?
Otv yi ödemeden aracı teslim alabiliyorsunuz , 3 Yıl içinde taksitlere bolebiliyorsunuz diye biliyorum . Aracı satar kalan parayla vergileri oder daha ilginizi çeken bir araç alırsınız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım