KAPALI araba şeçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Basal.Metin2004

Asfalt Kurutucu
7 Ocak 2017
27
9
595
arkadaşlar kendime c segmenti hatcback araba alıcam önceliklerim şunlar
1.konfor
2.şanzıman
3.motor veya iç mekan fark etmez
4.yol tutuş
not:donanımı iyi olsun :)

Son düzenleme:

Basal.Metin2004

Asfalt Kurutucu
7 Ocak 2017
27
9
595
Arkadaşlar BMW 1 ile wv golf ile arasında kararsız kaldım biliyorum ikiside aynı segment değil birisi c diğeri c+ biliyorum arasında kalma sebebimde donanım golfün donanımı iyi hayalet ekran,led far falan filan ama bir serisinde ikinci el alacağım ama bakıyorum çoğunun donanımı boş bu yüzden ikisi arasında kaldım ve sanki golfün iç mekanı daha iyi gibi 1 serisine göre

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Arkadaşlar BMW 1 ile wv golf ile arasında kararsız kaldım biliyorum ikiside aynı segment değil birisi c diğeri c+ biliyorum arasında kalma sebebimde donanım golfün donanımı iyi hayalet ekran,led far falan filan ama bir serisinde ikinci el alacağım ama bakıyorum çoğunun donanımı boş bu yüzden ikisi arasında kaldım ve sanki golfün iç mekanı daha iyi gibi 1 serisine göre
İç mekan olarak çok ufak nüanslarla Golf daha iyi olsa bile kullanışlılık o kadar önemli değilse 1 Serisi alın geçin çünkü rafinelik ve altyapısal olarak çok daha iyi bir araba. Kullanışlı olacak diyorsanız 2. el A3 bakmanızı tavsiye ederim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
arkadaşlar kendime c segmenti hatcback araba alıcam önceliklerim şunlar
1.konfor
2.şanzıman
3.motor veya iç mekan fark etmez
4.yol tutuş
not:donanımı iyi olsun :)
Önceliklerinizi tam anlayamasam da Mazda 3'ü bırakacağım buraya:
- Konforu gayet iyi.
- Şanzımanı değiştirme hızıyla değil ama güç aktarımı sırasında kayıp yaşatarak performansı baltalıyor. Onun dışında gayet iyi ve sorunsuz.
- Sizin fark etmez dediğiniz kriterlerde; motorlarda atmosferik benzinli ve dizel seçeneği var. Çoğu kişi tercih etmese de bana hitap eder. İç mekanı da saklama gözlerinin azlığı dışında gayet başarılı.
- Yol tutuş bayağı bayağı iyi ve yeni nesil araçlar arasında en hislilerden biri diyebilirim. Çok şaşırtmıştı kullanınca, eğlendiriyor.

Otopark.com testi de şurada:
https://www.otopark.com/2015/03/dalya-mazda3-sedan-power-sense-skyactiv-g-1-5/

Teste alınan araçtan günümüze yapılan değişiklikler: Üst donanımlarda elektrikli park freni geldi, direksiyonda ergonomik küçük bir makyaj oldu, opsiyonel olarak siyah veya açık bej renk deri döşeme alınabilmeye başlandı. Bir de fiyatı çok arttı :) Benim bildiklerim bunlar.

Son düzenleme:

Basal.Metin2004

Asfalt Kurutucu
7 Ocak 2017
27
9
595
O zaman kararımı değiştirip 1 serisi ile v40 arasında kaldım ve bu arada 118 alıcam 1 serisi alırsam,t3 alıcam Volvo alırsam ikisinide 2.el alıcam

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım