Arabam kaydı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Motivasyon yüksekliğini hepimiz hissediyoruz :)
Bize "helal olsun" demekten başka bi şey düşmüyor
Arabanın benzin masrafı zaten konuyu özetler, Haftada bir Kolcuoğunda yemek yeriz, bol bol dominos felan. Evde 3 saat durmuyoz. İnterneti komple kapatayım diyom bazen.
En cok yemek ve Benzine para harcıyoruz.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Arabanın benzin masrafı zaten konuyu özetler, Haftada bir Kolcuoğunda yemek yeriz, bol bol dominos felan. Evde 3 saat durmuyoz. İnterneti komple kapatayım diyom bazen.
Telefon paketlerinizde internet fazla ise kapattır gitsin. Pc'de kullanmak istediğinde açarsın telefonun internet paylaşımını onu kullanırsın olmaz mı?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,147
7
51,587
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Yaşadığım şehir fark etmedi, elektriğim 100 liranın altına inerse öpüp başıma koyarım. Birden fazla pc çalıştırıyorum. İnternet+tel. 71TL. Mobil maliyet 30TL. Doğalgaz maliyetim rutubeti azaltmak için 200'lerde uçuyordu, artık 10TL içerisinde. Aylık kömür masrafım ise 200'ü bulmaz. Odunu zaten bahçeden topluyorum. Su da 30TL yi bulmaz.
Ama 4 lastik 800TL, 1depo benzin de 200TL. Hoppaaa.... :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Evde oturmak maliyet
Ama evde oturmayip ise gitmek maliyeti yok. Kahvalti ve ogle yemegi felan hep sirketten. Hatta zicsan sifon suyu bile sirketten..
Abi valla sana hayranım ya. Senin kadar hesabını kitabını pür dikkat yapan insan neredeyse daha önce hiç görmedim. Allah bol bol kazanç verir inşallah.

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Benim yakıt masrafım 1000-1100 tl'yi buluyor.Dışardada çok yemek yiyorum.2 Tane et burger kola 35 tl

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Para biriktirmek isterseniz, iyi bil bilgisayar alıp, akşama kadar bağımlı gibi oyun oynayın. en çok internet ve elektriğe para harcarsınız. Dışarı çıkıp gezip tozmak daha pahalı. Ben 12 sene evde bilgisayar oyunu oynayıp 80 binliralık araba almıştım zamanında. sonra devam edip ev aldık. kredisini ödüyok.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,147
7
51,587
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Evde oturmak maliyet
Ama evde oturmayip ise gitmek maliyeti yok. Kahvalti ve ogle yemegi felan hep sirketten. Hatta zicsan sifon suyu bile sirketten..
Çok doğru. Bekarlıkta çok uygulanabilir bir şey. Ben de uyguluyordum İstanbul'da. Hatta iş yerinde oyalanırsam çıkışta trafiğe de takılmadan eve gidiliyor, yakıt maliyeti düşüyor. Evde de internet tüketimi azalıyordu, AKK ay sonunu çıkarıyordu.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,147
7
51,587
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Para biriktirmek isterseniz, iyi bil bilgisayar alıp, akşama kadar bağımlı gibi oyun oynayın. en çok internet ve elektriğe para harcarsınız. Dışarı çıkıp gezip tozmak daha pahalı. Ben 12 sene evde bilgisayar oyunu oynayıp 80 binliralık araba almıştım zamanında. sonra devam edip ev aldık. kredisini ödüyok.
+1
Alkolü bıraktım, araba aldım. Benzini sigortası bilmemnesi herşeyi dahil bugün bile alkolden daha az maliyeti var. :)

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Bende sigara yok alkol arada migros'tan corona alırım yemek ile içmek için oda haftada 8-10 tane oda 4 liradan 40 lira yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım