Arabanızda taşıdığınız ilginç/gereksiz nesneler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MirkanZJ

Profesör
10 Eyl 2016
177
408
1,535
İstanbul
7+1 ingiliz malı pompalı tüfek... 8+1 amerikan malı otomatik, kısa dipçik tüfek... 1000 adet 3x12mm cırt, 500 adet 4x15mm cırt... 2 adet bıçak... Yaklaşık 40 kilo kadar çok kalın zincir, mapa, kanca... Yapıştırma 40 adet nazar boncuğu ve Türk bayrağı... 70cm kalın boyalı inşaat demiri... Yastık ve battaniye... Küçük tüp, çaydanlık, cezve, kahve, fincan, çay bardağı, plastik bardak ve plastik kaşık (suyu lazım olunca alıyorum)... Bu kadar :D

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
7+1 ingiliz malı pompalı tüfek... 8+1 amerikan malı otomatik, kısa dipçik tüfek... 1000 adet 3x12mm cırt, 500 adet 4x15mm cırt... 2 adet bıçak... Yaklaşık 40 kilo kadar çok kalın zincir, mapa, kanca... Yapıştırma 40 adet nazar boncuğu ve Türk bayrağı... 70cm kalın boyalı inşaat demiri... Yastık ve battaniye... Küçük tüp, çaydanlık, cezve, kahve, fincan, çay bardağı, plastik bardak ve plastik kaşık (suyu lazım olunca alıyorum)... Bu kadar :D
Bireysel silahlanmaya hayır!! :p hocam sen ciddi ciddi cephanelik kurmuşsun arabaya. Kaldı ki senin araba zaten hayvan gibi sana karışan eden olmaz. Avcılık var galiba biraz :)

MirkanZJ

Profesör
10 Eyl 2016
177
408
1,535
İstanbul
Bireysel silahlanmaya hayır!! :p hocam sen ciddi ciddi cephanelik kurmuşsun arabaya. Kaldı ki senin araba zaten hayvan gibi sana karışan eden olmaz. Avcılık var galiba biraz :)

Arka koltuk altında, ulaşabilmek çok zor... Mermi de taşımıyorum...
Kanuna göre kılıfında kapalı bölümde taşınır, ve fişekler ise sarılı bir biçimde torpido gözünde... :D
Karışan eden olmaz, ben de küfür işitmedikçe kimseye karışmam...
Hiç bir canlıya ateş etmem... Hedef vurma stres atma amaçlı...
Avcıları hiç sevmem, doğa aşığı ve hayvanseverim... Hayvanların olduğu alanlar da bile rahatsız etmemek için fişek patlatmam...

BlackBeast

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
68
38
970
İstanbul
Arka koltuk altında, ulaşabilmek çok zor... Mermi de taşımıyorum...
Kanuna göre kılıfında kapalı bölümde taşınır, ve fişekler ise sarılı bir biçimde torpido gözünde... :D
Karışan eden olmaz, ben de küfür işitmedikçe kimseye karışmam...
Hiç bir canlıya ateş etmem... Hedef vurma stres atma amaçlı...
Avcıları hiç sevmem, doğa aşığı ve hayvanseverim... Hayvanların olduğu alanlar da bile rahatsız etmemek için fişek patlatmam...
Silahlarla ilgilenmeyi severim,ama (zorunda kalmadıkça) avcılığı sevmem.Bir canlının canı alınırken de en hızlı şekilde yapılmasını isterim.Zevk için öldürmeyi sevenlerden bahsetmiyorum bile zaten.Bu insanların zevk için can aldıklarını bilmesi yeter de artar bu işi yapmamaları için.Ciddi bir durum söz konusuysa açlık vb. gibi o zaman zaten avlanmaya söz etmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım