Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    675

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,027
3
4,918
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
IMG-20200717-WA0027.jpg
IMG-20200717-WA0023.jpg

geniş açı denemeleri hatatat

Son düzenleme:

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,073
3,070
4,070
26
Ekli dosyayı görüntüle 27538
Yaşımı bile hatırlamıyorum, bununla öğrenmek, hayatta kalmak...
Kapı içlerine kadar macunlu, virajda ön kayarken çıkan sesler, vurmalar, titreşimler; frenin, motorun, debriyajın tepkisizliği...
Yine de manasızca keyif almak, motorda ne olduğunu bilmediğim bir güzellik var, güç olmasa da vites küçültürken gaza dokunmak falan enteresan bir keyif 😂
o direksiyon, o direksiyonnnnnnnnnnn. Bir keresinde geri geri giderken direksiyonu çeviremediğim için ileri tekrar gidip geri gelmiştim. Ben böyle sert bir direksiyon görmedim. Hareket halindeyken sürüşü çok zevkliydi ama. O gaz tepkisini hala özlerim.

Son düzenleme:

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
opell.jpg

(Before)
opell2.jpg

(After)

Şubat'tan beri ilk kez yıkandı. Ayrıca durduk yerde sol cam otomatiği bozulmuş, inene kadar tuşa basmak lazım. Tavsiyeniz varsa güzel olur:)

(İstek gelmediği sürece konusunu açacağımı sanmam. Her gün yolda gördüğünüz otomobillerden biri sonuçta.)
(Biz de isterdik AE86, Supra, RX7 falan paylaşmayı ama elde bu var:))

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Ekli dosyayı görüntüle 27965
(Before)
Ekli dosyayı görüntüle 27966
(After)

Şubat'tan beri ilk kez yıkandı. Ayrıca durduk yerde sol cam otomatiği bozulmuş, inene kadar tuşa basmak lazım. Tavsiyeniz varsa güzel olur:)

(İstek gelmediği sürece konusunu açacağımı sanmam. Her gün yolda gördüğünüz otomobillerden biri sonuçta.)
Elde ne varsa aç okuyalım, illaki bunun da meraklıları vardır. :).Güle güle bininiz,rengini çok beğendim, orijinal olduğu da arkadaki bagaj ağından dahi belli oluyor.Bu arada nerede ağaç altı oraya yapış demişler. :D

1.6 değil mi?

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
Elde ne varsa aç okuyalım, illaki bunun da meraklıları vardır. :).Güle güle bininiz,rengini çok beğendim, orijinal olduğu da arkadaki bagaj ağından dahi belli oluyor.Bu arada nerede ağaç altı oraya yapış demişler. :D

1.6 değil mi?
Teşekkürler. Evet Z16SE 1.6 8v 85 hp. Keşke alırken 16v alsaydık ama güç eksiğini şasisi ile kapattığını düşünüyorum.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Ekli dosyayı görüntüle 27965
(Before)
Ekli dosyayı görüntüle 27966
(After)

Camın hareket ettiği alana yaprak vs. düşüp camı sıkıştırıyor olabilir. Benim de bir camım belli bir yere kadar otomatik inip sonra kalıyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım