Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

mete25

Panpa
4 Mar 2019
521
1,281
2,520
Ankara
Marka
BMW
20220310_213433.jpg

Üşüdük..

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,389
2
3,014
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Bugün ilk kez Model Y gördüm. Model X çok büyük görünüyordu, bu model bayağı derli toplu olmuş. Gerçi benim arabaya göre kısa bayağı. İçi de birebir Model 3. Fena durmuyor.

Bu arada bugün arabaya bindim, sağ kapıdan bir ses geldi inanılmaz. Nadiren de olsa üst konsolun üstünden (Havalandırma ve hoparlörün olduğu kısım) ses geliyor düşük hızlarda ancak maksimum 2-3 dakika sonra geçiyor. Ya da otobana çıkıp 100km/h’nın üstüne çıkınca geçiyor. Ancak kapıdan gelen sesi ilk kez duydum. Neyse dedim bu da otobandan sonra geçer. Gerçekten de öyle oldu 😃 Çok garip ama arabada bir ses gelince otobana çıkıp basınca geçiyor. Bir yandan bu segmentte trim sesi almak çok can sıkıcı bir yandan çok nadir oluyor ve hemen geçiyor. Ne düşünmem gerektiğini bilemiyorum.

97E7B2AE-B48B-481E-B945-819E6BA42D21.jpeg

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,808
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Lapa lapa kar var Trabzonda ama yerde bir tutam kar yok. Dün gece başlayan diş ağrısı Eboş hanımın soluğu dişçide almasına sebep oldu. Dişçi çıkışı hadi baba kız takılalım dedim. Doğru gittik bizim köye. Baktık yollar açık soluğu biraz yukarılarda aldık. Ne zamanki 5 senelik michelin kışlıklarım 5 cm bile olmayan karda saçmalamaya başladı, dedim dur bu kadar kafi. Kızımla az biraz eğlendik, kartopu oynadık. :)

image0.jpeg image1.jpeg
image3.jpeg image4.jpeg
image2.jpeg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım