Arabanızın Markası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakmert34

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
17
1
595
2014 jetta ve şuan caddy kullanıyoruz babam sürekli boradan bahseder :D özellikle annem bora en iyisiydi diyo :)
Hahaha evet benim babam da araca bayılıyor. İşte araçtan beklentiler biraz değişti. Biraz daha seri ve biraz daha donanımlı bir araba arıyorum. Boranın direksiyonunu özleyeceğime eminim :D

Deniz_Acikgul

Profesör
20 Eyl 2016
108
101
1,085
Hatay
Vw golf 1.4 TSI BMT DSG Highline
+motor şanzıman iç mekan konfor kalite ve bazı öznel hisler
-yok
Ortalama: yol tutuş

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Fiat panda 1.2 dynamic otomatik
+küçük olması, basmadınmı az yakıyor, gücü az ama hızlanması iyi, yüksekte konumlanan koltuklar( tam bir jeep'e biniyormuş gibi hissettiriyor),
- 130k olmasından da kaynaklanabilir ama 100den sonra falan rüzgar sesi geliyor, bide 140'dan sonra falan araba yeter diyor basma gaza artık der gibi titriyor
Biraz uzun oldu ama :)

Gurdal07

Profesör
29 Eyl 2016
354
342
1,295
Antalya
Renault clio 3 faz 2 2010 EXPRESSİON
+fiyatı, piyasası, Kücük ama daracık degil, vergisi düşük, yakıt az, direksiyon çok rahat, debriyaj yok yani otomatik, bakım ve parça sıkıntısı yok
-yarı otomatik oldugundan manual kullanmazsan vites atarken kafa öne gidiyo geliyo bi. Motor sehir icinde yeterli ama rampada berbat, hiç cekmiyo, islak zeminde kafadan kayiyo viraja hizli girersen, direksiyon rahat ama his yok
#Sonuc olarak arabadan memnunum ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım