Arabayı yıkayamamam :(

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Hocam iyi günler bizim araba da sürekli ıhlamur ağacının altında duruyor ve turuncu turuncu noktalar oluşuyo boyanın üzerinde üstelik çıkarması bir hayli zor ve sadece ph değeri yüksek olan bazik maddelerle zar zor çıkıyor bu konuda herhangi bir öneriniz varsa çok makbule geçer çünkü gerçekten yıkarken zorlanıyorum
Kil uygulayabilirsin ekstra olarak üzerinden m700'le falan geçince bence çıkacaktır. İçinde sodyum hidroksit olan benzinlik şampuanları ciddi anlamda zararlı. Temizledikten sonra wax gibi bir şeyle koruma altına alırsan en azından hızlı cila falan bir sonra ki sefer eldivenle yıkarken kendiliğinden çıkacaktır zaten.

omer15

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
89
35
670
Arkadaslar tesekkur ederim yardimci olan herkese aracimda seramik kaplama oldugu icin ona zarar vermemek adina demir tozu temizligi + kil uygulayacagim sizce bu site guvenlimidir ? https://www.yamaclardetailing.com/kategori/demir-tozu-temizleme-urunleri

Arabayi ilk aldigimda igdas selimiye hizmet binasinin ordaki benzinlikte yikiyordum ancak orasi kapandi maalesef :(

Artik dediginiz gibi ya benzinlige erken saatlerde yada kapamaya yakin giderim tekrardan tesekkur ederim :) urunleri alip uyguladiktan sonra fotolarini atarim

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Arkadaslar tesekkur ederim yardimci olan herkese aracimda seramik kaplama oldugu icin ona zarar vermemek adina demir tozu temizligi + kil uygulayacagim sizce bu site guvenlimidir ? https://www.yamaclardetailing.com/kategori/demir-tozu-temizleme-urunleri

Arabayi ilk aldigimda igdas selimiye hizmet binasinin ordaki benzinlikte yikiyordum ancak orasi kapandi maalesef :(

Artik dediginiz gibi ya benzinlige erken saatlerde yada kapamaya yakin giderim tekrardan tesekkur ederim :) urunleri alip uyguladiktan sonra fotolarini atarim
Eğer araçta seramik varsa demir tozu uygulamayın

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım