Araç Kiralamak

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Herkese İyi Günler
Araba kiralamayı düşünüyoruz haftaya Erzurum'da 2-3 günlüğüne kiralayacağız erzurum şehir içinde rahat edilsin diye. Sizce avis vb. kurumsal firmalardan mı kiralamalıyız.
Bana daha yatkınım kurumsala daha olumlu bakıyorum. Bir de önceden tarihi vs. belirtip randevu almak mantıklı mi ? Yoksa yuzyuzeyken pazarlik tarzı mi daha iyidir ? Pek tecrübemiz yok o yüzden soruyorum. Daha doğrusu ben gidemiyorum annem ve kardeşim kiralayacak o yüzden iki kere kurumsal olsun istiyorum.

Ve ve ve
Kazıklamamak için tiyolarinizi istiyorum dikkat etmemiz gereken şeyleri.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ben çakal kiralamacılardan çok çektim, o yüzden şiddetle kurumsal kiralamayı öneririm. Ama yine de aracı alırken stepnesine, krikosuna filan bakın. Her ihtimale karşı sağına soluna iyice göz atın. Gözle görülen hasar varsa sözleşmeye bir yerlere not edin. Kurumsal bile olsa, baş ağrıma ihtimali var.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Ben çakal kiralamacılardan çok çektim, o yüzden şiddetle kurumsal kiralamayı öneririm. Ama yine de aracı alırken stepnesine, krikosuna filan bakın. Her ihtimale karşı sağına soluna iyice göz atın. Gözle görülen hasar varsa sözleşmeye bir yerlere not edin. Kurumsal bile olsa, baş ağrıma ihtimali var.
Cevap için teşekkürler.
Ama diğer sorular için herkesten hala yanıt bekliyorum..

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Kurumsallarda pazarlık şansınız pek olmuyor. Ama internet sitelerinden rezervasyon yaptırırsanız, oradan ödeme daha düşük tutarlı oluyor. Bazı firmalar gsm şirketleri ile kampanya yapıyor, onları da bi araştırın derim (Garenta'nın turkcell ile var mesela) . Kurumsaldan yana oyumu kullanmakla beraber gene de arabayı alırken detaylı bi kontrol edin, fotoğraflandırın diyorum

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Kurumsal firma daha mantıklı olacaktır. Kazıklanmamak için özellikle otomobili teslim alırken her tarafına (koltuklarda sigara yanığı var mı, arabanın içinde saçma sapan bir koku var mı, motor ve şanzıman düzgün çalışıyor mu) dikkat edin.

Bunun dışında kesinlikle sigorta yaptırın. Erzurum'da kimse (gerçekten kimse) trafik kurallarına dikkat etmez. Biri size çarparsa sıkıntı çıkmasın. Belki sizin bir hatanız olabilir, onda da sıkıntı çıkmasın. Navigasyon falan vermeye çalışırlar, yemeyin. Kabul etmeyin.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Ya avisi aradım sordum benim gideceğim tarihte ellerinde araba yok ne yazık ki başka öyle bildiğim kurumsal firmada pek yok tavsiyeniz var mi ?
Keske avis olsaydı bir de miles and smiles kartıma günlük 500 mil hediye ediyorlar o da çok iyi olacaktı ama yoktu iste.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Turkcell Platinum hat varsa yolcu360 üzerinden %60 indirimli araç kiralanabiliyor.
Onun dışında çeşitli hatların veya banka kartlarının kurumsal firmalarla buna benzer kiralama fırsatları olabiliyor.
Europcar, Popy, Avis, Enterprise vs.. kurumsal kiralama firmalarının bazıları

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım