KAPALI Araç seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Bugün Toyotaya gittik pek ilgilenen olmadı araba da bizim pek hoşumuz gitmedi malzeme kalitesi yerlerde dolayısıyla vazgeçtik
astraya baktık 137 dediler onu da eledik
vw'ye gittik orda da pek ilgilenmediler. otomatik almak zorundayız dsg düşündürücü polonun içi de çok dar geldi bize malum aracı eşim kullanacak ilerde çocuk düşünüyoruz araç koltuğu ve bebek arabası sığması lazım araca
jaza baktık 1.3 full otomatik vites elegancedı sanırım donanım 98.5 son fiyat dediler yeni partilerde artacak fiyat dediler eşimin de hoşuna gitti ne dersiniz araç ve fiyat için
ps: aracı eşim izmir şehiriçinde kullanacak evin 2. aracı olacak benim arabam sedan d sınıfı kredisiz almak istiyoruz o yüzden fiyat bu civarlarda almak istiyoruz, daha önce eski kasa 2011full jazz vardı bende aracı tanıyorum
ps2: gittiğim yerlede ilgilenmesine özellikle tartıyorum çünkü çok kez gördüm ki araba alırken ne kadar az ilgi varsa sonrasında da serviste de sorun çıktığında da bu katlanarak devam ediyor

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
benim 1500kg 170bg araba da nerdeyse o kadar yakıyo

Bizim 170bg 1600 kiloluk araba da neredeyse o kadar yakıyor. Sürüşe göre 1.4t astra 8 e düşer ama bu motor da segman sorunu vardı serviste ücretsiz değişim yapıldığı söyleniyor bütün arabaları da düzeltmek için çağırmışlar ama ne kadar doğru bilemem. Peugeot 308 1.2t baktınız mı* Arka hacmi biraz dar gelebilir ama güzel arabadır. Ya da yakında yenilenecek diye belki uyguna Kia Ceed

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Bizim 170bg 1600 kiloluk araba da neredeyse o kadar yakıyor. Sürüşe göre 1.4t astra 8 e düşer ama bu motor da segman sorunu vardı serviste ücretsiz değişim yapıldığı söyleniyor bütün arabaları da düzeltmek için çağırmışlar ama ne kadar doğru bilemem. Peugeot 308 1.2t baktınız mı* Arka hacmi biraz dar gelebilir ama güzel arabadır. Ya da yakında yenilenecek diye belki uyguna Kia Ceed
308 in sıfırı ne kadara veriyorlar?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Jazz güzel bir tercih ama hala alternatifleri değerlendirme aşamasındaysanız Nissan Pulsar'a bi bakın derim.
Adsız.jpg

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Bugün aklımızda araç kalmasın diyerek 308e baktık eşim beğenmedi, Mazda 3 ü çok beğendi onun da fiyatlar baya artmış 130dan başlıyor şöyle 3-5bin kmde 2. elini araştırıcam bakalım
Jazz güzel bir tercih ama hala alternatifleri değerlendirme aşamasındaysanız Nissan Pulsar'a bi bakın derim.
Ekli dosyayı görüntüle 14035
önerin için teşekkürler nedenini bilmiyorum ama nissanı bi türlü sevemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım