Araçlardaki Kadran Sapması

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,928
26,383
5,720
Ankara
Marka
Skoda
lastik ebatları doğruysa zaten benim bildiğim bi %4 5 sapma güvenlik şeysinden zorunluluk, daha büyük lastik taktıkça sapma azalıyor bende %2.7 daha büyük çapta lastik var sapması %2-3 civarlarında 93 model arabanın

UCY

Profesör
29 Kas 2019
279
901
2,195
İstanbul
Marka
Fiat
lastik ebatları doğruysa zaten benim bildiğim bi %4 5 sapma güvenlik şeysinden zorunluluk, daha büyük lastik taktıkça sapma azalıyor bende %2.7 daha büyük çapta lastik var sapması %2-3 civarlarında 93 model arabanın
Bazı araçlarda hata payı çok düşük oluyor.
Örneğin ilk mesajda yazdığım ww crafter servis.
100 ile giderken neredeyse navigasyon da 100 veriyor, ticari araç olduğundan olabilir belki.

blanc.832

Barış Altınok
Asfalt Kurutucu
26 Kas 2016
10
3
595
25
kocaeli/kartepe
Marka
Renault
Bazı araçlarda hata payı çok düşük oluyor.
Örneğin ilk mesajda yazdığım ww crafter servis.
100 ile giderken neredeyse navigasyon da 100 veriyor, ticari araç olduğundan olabilir belki.
tır kamyon ve ticarilerde genelde aynı hız oluyor şöyle ben 96 kadran 90 gps giderken tırlarala aynı gidiyorum anlık hız değişimini saymıyorum

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,153
7
51,607
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bu arada benim arabada garip bir durum var. 80 ile giderken gps 75 civarları oluyor. Fakat 160'ı gördüğümde gps ile kadran eşitleniyor. artık göstergenin koltukla olan açısından mı kaynaklı, yoksa başka bir gariplik mi var bilemiyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım