Araçlarımızın gece iç görselleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
863
2,005
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
W0BLb4.jpg

37rnA9.jpg

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
32
İstanbul
Marka
Renault
Ne arabalar var kamera yok abi bu nasıl iş ? Hadi kamera var hepiniz mi yeteneksizsiniz, fotoların hepsi çamur gibi ? :D :D
Araç içi ışıklar gece belirgin olduğu için, karanlıkta çekim yapılmak zorunda. Bundan mütevellit o mercimek boyutundaki telefon kameraları ışık alamıyor. Flaş patlatırsan da ışıklar gidecek, o yüzden o da çare değil. Velhasıl; mesele yetenek değil. Otomatik ayarda çektiğiniz zaman, detayları belirginleştirmek için ISO değeri yükselir ve enstantane zamanı artar. Bu da fotoğrafların kumlu -senin deyiminle; çamur gibi- gözükmesine sebep olur. Olurda manuel ayarlarda ve bir tripod yardımı ile titremeden çekim yapılması sağlanırsa fotoğraflar kumlu
-çamur gibi- çıkmaz. :)

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Araç içi ışıklar gece belirgin olduğu için, karanlıkta çekim yapılmak zorunda. Bundan mütevellit o mercimek boyutundaki telefon kameraları ışık alamıyor. Flaş patlatırsan da ışıklar gidecek, o yüzden o da çare değil. Velhasıl; mesele yetenek değil. Otomatik ayarda çektiğiniz zaman, detayları belirginleştirmek için ISO değeri yükselir ve enstantane zamanı artar. Bu da fotoğrafların kumlu -senin deyiminle; çamur gibi- gözükmesine sebep olur. Olurda manuel ayarlarda ve bir tripod yardımı ile titremeden çekim yapılması sağlanırsa fotoğraflar kumlu
-çamur gibi- çıkmaz. :)
Ben linç edilirim diye bekliyordum, çok seviyeli bir ayar geldi. Abi bunun üşenmedin yazdın ya işte buna şapka çıkarılır, saygılar hürmetler. :D

Yalnız söylediklerimin hâlâ arkasındayım bir çok fotoğrafta araç görünmüyor. Sanmıyorum bu kadar da kalite düşük olsun. :D Neyse caz yapma sende çek diyeceksiniz, fırsat olursa çekeyim bir gece. :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım