KAPALI Arkadaşlar acil linkteki golf alınır mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar golf 1.6 tdi manuel highline 2012 model 80000 de arac alinir mi ? Fiyati 69 000 yazmış 2012 modeller de bariz bir sıkıntı var mi ?https://www.sahibinden.com/ilan/vas...inden-hatasiz-2012-model-golf-390512347/detay
VW gizli menüsünü keşfetmiş bir arkadaş bu sanırım. Bir de mavi sislerle araba yıpratacak cinsten apaçi profili çiziyor. Sadece oradan 1-0 geride başlıyor ilan sahibi. Efektli fotoğraflar yükleyip skoru 2-0 yapmış :) Direksiyonun derisinin değişecek kadar yıpranması normal değil. Orada baş ağrıtıcı bir durum var.
Bir de @DuzboruDownpipe arkadaşımızın 8. fotoğrafa bakmasını rica edeceğim. Araba stop etmişken akü şarj veya yağ ışığı da yanması gerekmiyor mu? Eğer öyleyse arkadaş göstergeyi start/stop aktifken çekmiştir ve motor ışığı da yanıyordur.
Özetle kafamda soru işaretleri oluşturan bir ilan.
ACil ACIL TEMİZ GOLF 7 DIZEL
İlan No: 388688916
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-acil-acil-temiz-golf-7-dizel-388688916/detay
Bu fena değil gibi sahibindende turlarken önüme çıktı
Renginin beyaz olmasına aldırmazsanız bu daha içe sinen bir ilan.

VW gizli menüsünü keşfetmiş bir arkadaş bu sanırım. Bir de mavi sislerle araba yıpratacak cinsten apaçi profili çiziyor. Sadece oradan 1-0 geride başlıyor ilan sahibi. Efektli fotoğraflar yükleyip skoru 2-0 yapmış :) Direksiyonun derisinin değişecek kadar yıpranması normal değil. Orada baş ağrıtıcı bir durum var.
Bir de @DuzboruDownpipe arkadaşımızın 8. fotoğrafa bakmasını rica edeceğim. Araba stop etmişken akü şarj veya yağ ışığı da yanması gerekmiyor mu? Eğer öyleyse arkadaş göstergeyi start/stop aktifken çekmiştir ve motor ışığı da yanıyordur.
Özetle kafamda soru işaretleri oluşturan bir ilan.

Renginin beyaz olmasına aldırmazsanız bu daha içe sinen bir ilan.
Start&Stop aktifken motor ışığı yanmaz.Kontak açıkken son kademedeyken de yağ ışığı filan da yanar.Bu arabada bir sıkıntı var gibi.

Bence de 2nci ilan daha iyi gibi gözüktü ve sunroof her zaman arabayı 2nci elde daha iyi gösteriyor (ayrıca güzel de birşey) .. fiyatta makul gibi.. biraz pazarlık yapılır, piyasa pek iyi değil...
döşemelerine ve konsoluna bakın, önemli bir deformasyon yoksa problem olmaz..

Direksiyon normal, 30bini geçince parlıyor bu direksiyonlar... gerçi bazı arkadaşlar birşeyler sürüp(!) daha çabuk parlatıyorlar Sürmeyin arkadaşlar Sürmeyinnn...

Valla ilk paylaşılan ilandaki Golf hem pahı hemde hor kullanılmış her halinden belli. Direksiyon kırmızı dikişli ve kırmızı dikişler için direksiyonu degişmek gerekiyor buna bağlı olarak airbag tertibatı ile oynanmış oluyor yani sırf bu yüzden bile almam ben. 2. İlan nispeten temiz ama yine yorgun duruyor. 2012 genel olarak ilk üretim oldukları için biraz daha narin veya daha fazla trim seslerine sahip oluyorlar. Tavsiyem 2013 4. aydan sonraki araclara bakmanız olacaktır.

Valla ilk paylaşılan ilandaki Golf hem pahı hemde hor kullanılmış her halinden belli. Direksiyon kırmızı dikişli ve kırmızı dikişler için direksiyonu degişmek gerekiyor buna bağlı olarak airbag tertibatı ile oynanmış oluyor yani sırf bu yüzden bile almam ben. 2. İlan nispeten temiz ama yine yorgun duruyor. 2012 genel olarak ilk üretim oldukları için biraz daha narin veya daha fazla trim seslerine sahip oluyorlar. Tavsiyem 2013 4. aydan sonraki araclara bakmanız olacaktır.
O deri üstten dikme yani airbag filan sıkıntısız.Ben olsam 2013-2014 daha az km de comfortline bakardım.

Direksiyon denildiği zaman tüylerim diken diken oluyor. Bir aracı oluşturan parçaların içinde arızaları bu kadar zor çözülen ve masraflı olan sistemler azdır tahminimce. Bazı zamanlar onca emeğe ve masrafa rağmen çözülemeyebiliyor.
Yorumlarım psikolojik olduğu için abartıya kaçabilir lakin bırak direksiyonu komple sökmeyi, üstündeki düğmeleri sökseler almam.
Allah kimseye direksiyonla ilgili bir arıza vermesin, insanı arabadan soğutur.

Doğrudur abi ama bu Takata olaylarından sonra Airbag mevzularına çok temkinli yaklaşıyorum.
Airbag sandığın kadar sıkıntılı bir şey değil. Takata'daki gibi bir sıkıntı varsa zaten sökülüp takılmasa da sakatlık var demektir :) Araba nasıl sürekli 4 lastiğinin devrini sürekli takip ediyorsa airbag devresini de aynı şekilde sürekli takip eder.

Resimlere daha yeni baktım 4 yıllık ve özellikle kalite ile öne çıkmış bir modelin böyle bir renk atması ve yıpranması için cidden hor kullanmak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...