Assetto Corsa - İstanbul Park - E30 DTM Practice

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Çizgi çok temiz [emoji106][emoji1]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW

Dün akşam can sıkıntısına gazlıyodum öyle prgoram kayıt almış bende paylaşiyim dedim
Manuellerde auto clutch ve autoblip tarzı özellikleri açabilirsin istersen paddle shifter kullanıyorsan hocam. Hem vites yükseltişleri hem düşürüşleri süreye etki ettirir.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Aynen süreye etki ediyor direk. Ben H shifter seviyorum hell and toe yaparak kan ter içinde daha eğlenceli oluyor :)
Ha ben paddle shift olduğunu zannetmiştim. O zaman iki sıkıntı var abi, vites yükseltirken debriyajı geç bırakıyorsun/gaza erken basıyorsun, heel and toe'da da gaza yeterince basmıyorsun. Hatta araba birkaç virajda net dağılmış. Ama çizgi çok iyi.

volkan

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
113
377
1,835
Ha ben paddle shift olduğunu zannetmiştim. O zaman iki sıkıntı var abi, vites yükseltirken debriyajı geç bırakıyorsun/gaza erken basıyorsun, heel and toe'da da gaza yeterince basmıyorsun. Hatta araba birkaç virajda net dağılmış. Ama çizgi çok iyi.

Teşekkürler dikkate alırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım