Assetto Corsa oynayanlar

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
15 Mar 2017
417
1,083
2,645
Bende assettoyu indirimdeyken aldım.g29 direksiyon seti ile iki gündür oynuyorum serverlarda. Tek sıkıntım stability control normalde yüzde 30 40 arası açarım ama kapalı serverlarda. En ufak kopmada toplayamıyorsun gerçekçi olmuyor. Traction kesinlikle kapamak gerek arabanın giderine çok engel oluyor ama stability ufak da olsa şart. Otopark.forum olarak server açabilme şansımız nedir pek anlamam da ?

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
766
1,134
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Bende assettoyu indirimdeyken aldım.g29 direksiyon seti ile iki gündür oynuyorum serverlarda. Tek sıkıntım stability control normalde yüzde 30 40 arası açarım ama kapalı serverlarda. En ufak kopmada toplayamıyorsun gerçekçi olmuyor. Traction kesinlikle kapamak gerek arabanın giderine çok engel oluyor ama stability ufak da olsa şart. Otopark.forum olarak server açabilme şansımız nedir pek anlamam da ?
biaralar açmıştık takılmak için

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Alışkanlık meselesi. Ben tek takılırken de hep pro modda oynuyorum ve stability kapalı oluyor. Gaz pedalini kullanmaya alismakla alakalı bence

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
El Banditos'da vs. oynuyorsanız tavsiyem Toyota GT86 kullanmanız bende yeni başladım doğru düzgün spin atmadan dönebileceğiniz başlangıç aracı bence :D

Bugra

Elit Apaçi
9 Ocak 2017
120
182
885
Sürekli El Banditos sokak tipi araçlarla oynuyorum. Onun dışında Playground drift serverlarında takılıyorum. Açıkcası güzel bir etkinlik yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Yabancılarla uyumsuz gir çık gazlamaktan sıkıldım. El Banditos sokak tipi araçlarla 5-6 kişi peş peşe gazlarsak herkesin zevk alacağını düşünüyorum.

Bugra

Elit Apaçi
9 Ocak 2017
120
182
885

Site güvenilir ancak müşteri temsilcisi çok amatör.. Elden alma tarafındayım.. Perpada hasarsız kapalı kutuyu kendiniz teslim alıp yıllarca kullanırsınız diye düşünüyorum. Siteye girdiğinizde sağ altta sohbet bölümü açılıyor. Birisi ''ii günler, ii ürün, o kadar bütçe gereksiz'' yazınca muhabbet sırasında soğudum. :D

volkan

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
113
377
1,835
bu akşam yada yarın akşam yapalım müsait olanlarla 9 10 gibi falan

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Beyler gelen varsa bekleriz
4d53575f7b38c5e778ad4e05a4372f74.jpg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım