Astra h usb ile müzik dinlemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Kvlflwkf kanka corollaya yaptım bunları hevesimi aldım çok güzel oluyo gerçekten herkesin yaşaması lazım :D ses sistemini ayrı arabayı ayrı sattım bi kaç vidası gevşemiştir trim sesi gelmeye başlamıştı zaten :D
Abi bana apaçi diyecekler hatta babam izin vermez ama çok istiyorum ya bagajı titrete titrete gezmeyi :D :D

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Abi bana apaçi diyecekler hatta babam izin vermez ama çok istiyorum ya bagajı titrete titrete gezmeyi :D :D
Kanka sağlam kablo seti amfi hoparlör sub seçimi yaptıktan sonra hiçbir apaçiliği yok. Tabi ben camlar kapalı dinlerdim yolda giderken dinlerdim sesi açıp. Trafik ışığında ya da yavaş trafikte kısıp insanlara rahatsızlık vermemek lazım:D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kanka sağlam kablo seti amfi hoparlör sub seçimi yaptıktan sonra hiçbir apaçiliği yok. Tabi ben camlar kapalı dinlerdim yolda giderken dinlerdim sesi açıp. Trafik ışığında ya da yavaş trafikte kısıp insanlara rahatsızlık vermemek lazım:D

apaçi gibi takılsak dahi elit apaçiydik diyosun :D

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Opelin cd 40 USB versiyonu var, aracınızda uyumlu.. Eğer ondan bulursanız, orjinal olarak işi çözersiniz.
Qa5Zg3.jpg

Ama eğer yine orjinal alacaksanız, cdc 40 OPERA ses sistemi vardır ki, tüm ses ayrıntılarını sunan, kaliteli ses veren ve aynı zamanda CID ekranla uyumlu önü açık bir ses sistemidir.. O kadar para olmaz diyorsanız, Android multimedia ya bütçe ayırın derim..
z3ZrE6.jpg

*resimler alıntıdır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım