KAPALI Audi A3 SB 1.0 TFSI Basic alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MiaKaiser

Profesör
8 Eyl 2016
73
149
1,060
Marka
BMW
merhaba arkadaşlar, audi makyajlı kasayla birlikte getirmeye başladığı 1.0 tfsi motorlu a3'ler için güzel bir kampanya yapmış. cumartesi gittiğimde sınırlı sayıda araba olduğunu söylemişlerdi, bugün ellerinde araç kalmamış. ekim sonunda yeni araçların geleceğini söylediler. kağıt üzerinde 1.0 tfsi motor 1.6 tdi'dan daha performanslı gözüküyor ama kullanıcı deneyimlerini merak ediyorum. 84000 tl audi a3 için bana çok uygun geldi. sizce alınır mı? aracının donanım listesi
1cb334aef5b726d2fc013f7dbcfbf38e.jpg

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
hocam nerden aldınız bu fiyatı, eşime almayı düşünüyorum, biz de gitsek aynı aracı antalya Auididen bu fiyatı alabilir miyiz ?
kıçı kırık nissan'la audiyi -hem de sınıfının en iyi otomobilini A3ü- kıyaslayan arkadaşları da Allaha havale ediyorum
dipnot: bahsettiğim arabaların hepsini kullanmışlığım vardır

burakpul

Asfalt Kurutucu
5 Eki 2016
23
15
595
evet malesef Amerikada ford mustang 2.3 30000 dolar (youtube ilkay zaman AMERİKADAKİ araba fiyatları) Türkiyede 120000 dolar Türkiye kişi başı ortalama milli gelir 10000 dolar Amerikada kişi başı ortalama milli gelir 50000 dolar sonuç Bir Amerikan vatandası Türk vatandaşına göre 20 kat daha kolay mustang alır yada Türk 20 kat daha zor alır o mustang ı veya Turk 1 tane mustang alana kadar Amerikan 20 tane mustang alır kısaca Turk 20 mustang alır 1 i kendine 19 kime MTV muayine benzin fiyatlarına daha saymadım bile

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
83 bine 1.0 motor Audi...
Vah vah.
Nerde o 5 subabli 1.6 turbolar. Üzüldum.
Hocam hypermiler imzası taşıyan biri mi söylüyor bu sözü Allah aşkına :) 83 bine premium sayılabilecek C segmenti bir otomobil alıyorsunuz, üstelik emsallerine göre yakıt ve vergi avantajı olan bir model, üstelik piyasada ortadireğin ulaşabileceği en konforlu şanzımana sahip... e daha ne olsun? "verilir, verilmez, çok para" vs bunlar tabiki doğru ama malesef piyasa ortada ve mevcut şartlara göre 80bin paranın derisi bilmem kimin kıçının altında terlemiş bilmem kaçıncı el 5 serisi bmw'lere verileceğine sıfır km A3'e verilmesi gayet mantıklı bence.

Bu motor-şanzıman kombinasyonuna sahip octavia'ya 77bin istiyorlar, ben 0 km araç düşünüyor olsam yarın bayiye giderdim, gayet güzel bir otomobil için gayet güzel fiyat bence...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım