AUDİ vs BMW vs MERCEDES?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

19052323

Profesör
20 Eyl 2016
239
72
1,035
Tercihiniz ve neden tercih ettiğiniz?

Garavel Usta

Profesör
8 Eyl 2016
100
119
1,185
Tercihim bmw, sebebi teknik konuları aştı aşka dönüştü. öndeki iki böbreği göreyim elim ayağım titriyo. :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Audi. Çünkü iç mekan ve kalite on numara. Ayrıca apaci eline de diğerleri gibi çok düşmedi. Tasarımı da bence daha hemde daha teknolojik.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Bende neden bilmiyorum mercedes c serisi aşkı başladı . Hiç binmedim , sürmedim sadece testlerle yetindiğim kadarıyla bir aşk . Tamam 1.6 136 beygir olmamış ama olsun araba şekil.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,338
46,029
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Her segment için tek bir markayı söyleyemem. c+ bmw 1 seçerim, d+ bmw 3, jaguar xe veya audi a4, e'de mercedes, audi 6 ( konuda yok ama jaguar xf), F segmentte s serisinden başkası yalan. Yani segmentine marka model seçmek daha iyidir.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Her segment için tek bir markayı söyleyemem. c+ bmw 1 seçerim, d+ bmw 3, jaguar xe veya audi a4, e'de mercedes, audi 6 ( konuda yok ama jaguar xf), F segmentte s serisinden başkası yalan. Yani segmentine marka model seçmek daha iyidir.
S serisi iyi hoşta sanki belediye dağıtıyor gibi herkesin altında neredeyse. Bence bmw 7 serisi f segmentinde en başarılı olan araç.

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Audi çok ruhsuz geliyor mercedes biraz daha baba arabası bmw benim için en iyi seçenektir

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,338
46,029
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
S serisi iyi hoşta sanki belediye dağıtıyor gibi herkesin altında neredeyse. Bence bmw 7 serisi f segmentinde en başarılı olan araç.
Benim için kaç kişinin aldığı, ne kadar kullanıldığı pek önemli değil açıkçası. Ben mercedeslerin özellikle f segmentinde daha konforlu olduğunu düşünüyorum. Sadece Magic Body Control bile mercedes'i seçmeme yetebilir.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Benim için kaç kişinin aldığı, ne kadar kullanıldığı pek önemli değil açıkçası. Ben mercedeslerin özellikle f segmentinde daha konforlu olduğunu düşünüyorum. Sadece Magic Body Control bile mercedes'i seçmeme yetebilir.
Sizin zevkiniz @CenkGs saygı duyarım. Ayrıca magic body control baya güzel bir özellik ona lafım yok.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,338
46,029
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sizin zevkiniz @CenkGs saygı duyarım. Ayrıca magic body control baya güzel bir özellik ona lafım yok.
Ek olarak tabii f segmentinde işler ne alemde bilemiyorum sonuçta tecrübe etme imkanım pek olmadı. 2012 c serisi vardı ve hayatımda köy yolları, bozuk asfaltlar, yan kasis geçişleri, derin çukurlar dahil hiç trim sesi veya esneme sesleri duymadığım tek araçtı. İşçilik muazzam seviyedeydi. Sonra 2014 bmw 5'e geçince kapı yan kromlardan, b sütunundan ve konsolun bazı bölgelerinden trim sesleri geldiğini duyunca açıkçası işçiliğinin mercedes kadar iyi olmadığını da görmüş oldum. Bmw'yi de çok severim ama psikolojiktir belkide bilemiyorum f segmentine çıkınca niyeyse gözümde direkt s class canlanıyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,338
46,029
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu arada konusu açılmışken; mercedesin bir tavuğu kullanarak reklamladığı magic body control özelliğine jaguar'ın cevabı müthiş olmuş. Başlık pek uygun değil ama konusu geçmişken paylaşmadan edemedim :))

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bu arada konusu açılmışken; mercedesin bir tavuğu kullanarak reklamladığı magic body control özelliğine jaguar'ın cevabı müthiş olmuş. Başlık pek uygun değil ama konusu geçmişken paylaşmadan edemedim :))
Bu videodan sonra köyde tavuklarda denemiştim ben bazen oluyo bazen olmuyo tavuğun keyfine göre biraz :D :D
Başlık hakkında da yazayım. Ben bu üçü arasında audi seçerdim çünkü premium sınıfta biraz soğukluk olması gerekiyo gibi geliyor bana o da audide var :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım