Aux Kablosu

• Konuyu başlatan Sodalayn
  • Başlangıç tarihi
S

Sodalayn

Ziyaretçi
arkadaşlar bu aux kablolarındaki ses kalitesini iletme açısından fark oluyor mu ? varsa önerilere açığım.
not : araba focus aux girişi ilginç bi şekilde torpiodada kablonun saglam olması lazım çünkü torpidoyu kapatıyorum kabloyu uzatıyorum

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
arkadaşlar bu aux kablolarındaki ses kalitesini iletme açısından fark oluyor mu ? varsa önerilere açığım.
not : araba focus aux girişi ilginç bi şekilde torpiodada kablonun saglam olması lazım çünkü torpidoyu kapatıyorum kabloyu uzatıyorum
Bence hepsi aynı çok para vermeye gerek yok kalın kablolu birşey alın yeter

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
ses kalitesinde fark yok ama kablo kalınlığını biraz kalın tutmak gerek kolay kopabilir. bi de bi tık kalitelisini alın siz yine telefona giren teybe giren jaklarda esnemeden kaynaklı vs çabuk arızalanmasın temassızlık yaşanmasın

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
25
İstanbul
Arabada kullanacaksanız tek kriterinizin kablonun kalın olması yeterli diye düşünüyorum. Arabanın içinde o kablo bir oyana bir bu yana gide gele şaşkına dönüyor. Kalın olursa dayanıklı olur şaşkın olmaya karşı.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Hocam ben 6 tl ye aygazdan almıştım kablo ve jackların plastiği çok kalın

S

Sodalayn

Ziyaretçi
1 mtre bunun uzunluğu, torpitodan uzatacaksın daha kısa gelebilir
aynen ya bide pahallıymış bi kabloya göre.önceki plastikti 10 lira mı ne vermiştim aux ucundan biri kırıldı oda torpidoyu kapatırken araya sıkışmış görmedim sert kapatınca kırıldı :D bu yüzden bi daha çıkarmam aux girişinden kabloyu :D garip bi huyum var arabayı kapatınca aux u da çekiyorum niyeyse :D

beytuhan

Asfalt Kurutucu
19 Eki 2016
44
28
595
Hocam bende bundan 2 sene önce teknosa dan 25 tl ye almıştım (sözde kaliteli diye).Geçenlerde telefonu değiştirdim telefonda aux girişi yok dönüştürücü bi kablo zımbırtısı var takıyorum arkadan cızırtı geliyor. 2 sene boyunca kabloyu kolçağa sıkıştırıp kullanıyordum ondanda olabilir cızırtı bilmiyorum ama araç bluetooth kiti buldum ondan alıcam 20 lira gibi bir şey bluetooth la daha sağlıklı olacak gibi

CanSoylu

Profesör
8 Eyl 2016
258
353
1,445
44
İstanbul
Kabloyu kapağından çıkarmana gerek kalmayabilir
şu ihtimali denemeni öneririm sanki klima filtresini değiştiriyormuş gibi torpido kapağının bağlantılarını serbest bırak
aşağı sarkınca kapak arkasında boşluk oluşur muhtemelen oradan geçir böylelikle kapak kablonu zedelemeyecektir bir de kablo alttan geleceği için göze betmayacaktır

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hocam bende bundan 2 sene önce teknosa dan 25 tl ye almıştım (sözde kaliteli diye).Geçenlerde telefonu değiştirdim telefonda aux girişi yok dönüştürücü bi kablo zımbırtısı var takıyorum arkadan cızırtı geliyor. 2 sene boyunca kabloyu kolçağa sıkıştırıp kullanıyordum ondanda olabilir cızırtı bilmiyorum ama araç bluetooth kiti buldum ondan alıcam 20 lira gibi bir şey bluetooth la daha sağlıklı olacak gibi

hocam 2 sene kullanmışsın daha nolsun :)))

S

Sodalayn

Ziyaretçi
onu düşündüm ama şarj işi var bide onun bide kalite aynı olmaz gibi geliyor hemde telefonun şarjı çabuk tükenecek vs vs.

beytuhan

Asfalt Kurutucu
19 Eki 2016
44
28
595
Ben bayağı bi yorum okudum şarjı çokda kötü olmadığını fakat sesi biraz az verdiği söyleniyor , telefonun şarjı konusunda haklısınız ona bir şey diyemem

valiente

Takipçi
10 Tem 2019
2
0
10
35
Marka
BMW
arkadaşlar aux ses kablosu arabada inanılmaz bir şey kablonun uzun olması kablonun kalitesi ile alakalı kablo kısa da olsa kaliteli değilse sıkıntı ama kaliteli ise uzun da olsa sıkıntı olmuyor burdan aldım https://www.yonkamuzikmarket.com/aux-kablo-fiyatlari tavsiye ederim özellikle yazmak istedim çok memnun kaldım

Son düzenleme:

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Kaliteli AUX kablo markaları nelerdir?

Fiyat sınırım yok ama abartı bir şey olmasına da gerek yok.

Edit 1: Birde AUX kablosu olarak bir taraf 3.5mm diğer taraf 8 pin Lightning olanı var mıdır? iPhone için..

Edit 2: Dünyadan haberim yokmuş, adamlar yapmış. İyiki konuyu gördüm :D

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım