KAPALI Babama Araba bakıyoruz limit 55000 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
Babam, ev kredi taksidini bitirdi, ve artık kendine bir otomobil arayışı içinde. Merkezimizde SW ve Dizel kombinasyonu modeller var. Babama ne kadarda benzinliye yöneltmek istesemde malesef babamın sık sık Sivas'a gidip bagajı yükleme talepleri olduğu için biracık haklı. Ben bazı arabaları işratledim..
Babam Sw çok sever, daha öncede sw arabası olmuş, tadını almıştı. Memleket söz konusu olduğundan fiyat aralığına uygun suv araçlarda alabiliriz. Ama merkezimizde sorunsuz motor, tüketim ve hacim önemli.
LPG kesinlikle istemiyoruz. Benzinli otomobillerede karşı değiliz. Hatta bana kalsa, babamın yerinde olsam passat variant alırımda o konuda biraz çekimser.
Şimdilik beraber bakıp bulduğumuz ilk araba bu.. Gün ve gün araştırmaya devam . Sizde bulduklarınızı atarsanız , babama bir sunum hazırlarım .
Saygılarımla

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...108000km-de-masrafsiz-bakimli-585811615/detay

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
50.000 TL kredi Halkbank ta 2.80 oranla masraflarla birlikte 102.000 TL toplam geri ödeme.
100.000 TL mevduat getirisi %25 yıllık oran ile aylık getirisi 2200 TL .
Şimdi buraya nasıl geldin diyeceksiniz. bu devirde bırakın krediyi peşin para ile bile araba, ev v.s herhangi bir şey alınmaz, yatırımda yapılmaz. Elinizde nakit para varsa faize yatırırsın. 100.000 TL ye araba alacağına faize yatır. kasko v.s uğraşma, rahat rahat bin.
500.000 TL ye ev alacağına faize yatır aylık getirisi 11.000 TL 2.000 tL ye kirada otur 9.000 TL ye her ay tatil yap.
Üzgünüm; acı ama gerçek. merkez 625 baz puan fazi artışı ile her şeyin canına ot tıkadı. Düne kadar faize demediğini bırakmayan iktidar sessiz, neden acaba? 90 lı yıllara geri dönüyoruz.

Kötü günler bitti. Artık daha kötü günler göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım