Başarılı Araç Fotoğrafları

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
S2000 vs R34.jpg

Spoon Sports S2000 ve arkasında Fujitsubo R34 GT-R. Büyük ihtimalle 2001 yılının Super Taikyu N1 serisi.

Built By Legends'ı takip etmenizi öneririm. Restomod olayına Skylinelar ve eski Hondalar ile katkıda bulunuyorlar.

Son düzenleme:

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
Bilmediğiniz JDM Otomobillerinde Bugün: 2. nesil Toyota Caldina GT-T (ST215) ve 3. nesil Caldina GT-Four (ST246)

Calinda GT-T.jpeg

Caldina GT-T.jpeg

Caldina GT-T 2.jpeg
Caldina GT-T 3.jpeg

Avensis Wagon'un Japonya versiyonu olarak 1997 yılında tanıtılan Caldina, Avrupa modellerinden farklı olarak MR2 ve Celica'lardan tanıdığımız 2.0 litre turbo 3S-GTE ve dört tekerlekten çekiş ile satın alınabiliyordu. 260 hp güç üreten otomobil 5 ileri manuel veya direksiyondan kontrol edilebilen 4 ileri otomatik şanzıman ile eşleşerek 6.4 saniyelik 0-100 değeri sunuyordu.

GT-Four.jpeg

GT-Four 2.jpeg
GT-Four 3.jpeg

GT-Four 4.jpg

GT-Four 6.jpg

2002 yılına gelindiğinde ise Caldina 3. nesline geçti ve Avensis ile ayrıldı. Yine önceki nesil gibi 260 hp güç üreten GT-Four versiyonu artık sadece 4 ileri tiptronik şanzıman ile eşleşirken güç yine dört tekerleğe birden aktarılıyordu.

Caldina modeli 2007 yılında üretimden kaldırıldı ve yerine İngiltere'de üretilen Avensis Wagon koyuldu.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
bkz.

(birinde) şeytan tüyü olmak

kendini herkese kolaylıkla sevdirme özelliği bulunmak: Bende şeytan tüyü vardır. -H. R. Gürpınar.

bmw_320i_alms_race_car_2.jpeg

Golf'ün satış zamanı giderek yaklaşıyor yakında ilan fotoğrafları çekilecektir ve benzer fiyatta veya daha düşük fiyatta tork konvertörlü atmosferik benzinli otomatik bir araç aranıyordur.

Bana soran olursa ne mi var kafamda sormak hata 😂😅 Mümkünse makyajsız lpgsiz 320i o değilse yine makyajsız lpgsiz 318i.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Zincirleme otomobil tarifleri vol 1.

Süper Sedan(1985) - M5'ten önce modern anlamda o zamanın süper otomobilleriyle aşık atan güçlü sedan var mıydı bilmiyorum.

bmw_m5_177.jpeg

4 Çeker Spor Sedan (1990)-aynı kasanın 89'u rwd. - burada da Mitsubishi Galant-Subaru Legacy gibi efsaneleri de ekleyebiliriz.

ford_sierra_sapphire_rs_cosworth_4_4.jpeg

4 Çeker Kompakt Spor Sedan (2001)- Impreza WRX STi'da olmazsa olmaz tabii.

mitsubishi_lancer_evolution_vii_fq-300_37.jpeg

Üç aracında gövde proporsiyonları çok yakın, biri yukarıya Alman sedana bakmış aşağıdan gelen de ona bakmış :D Şöför uşağa, uşak bahçıvana, sonra hepsi uşağa :p

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Diziyi hiç izlemedim ama Amerika'da retro anlamda son zamanlarda popüler olan 79 Camaro'yu paylaşmak istedim, acaba nasıl bir şeydir benzinin biteceğini umursamadan V8'i gürül gürül bir sağa sola atarak kalkmak :D ya da gürül gürül bozuk toz toprak yoldan atlamak :D Hiç bir zaman bilemeyeceğimiz bir dönem olarak tarihin tozlu raflarında.

i001080569.jpg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım