Başarılı Araç Fotoğrafları

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Dn2vTcKWsAA-opg.jpg

audi-quattro-20v-ford-sierr_0.jpg

Her yol var :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Wednesday for Volkswagen(Çarşamba günü için Volkswagen) 😀

filevolkswagen-golf-2-in-profilejpg_f9088.jpg

Bayılıyorum şu retro omuz çizgilerine, beyaz BBS'ler ve paçalıklarla araç resmen ben 80'lerden kalma bir Golf'üm diyor. Fevkalede'nin fevkinde.

Bakalım bugün başka VW gelecek mi? :D

diablo1905

Profesör
17 Şub 2020
395
957
2,195
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Wednesday for Volkswagen(Çarşamba günü için Volkswagen) 😀

filevolkswagen-golf-2-in-profilejpg_f9088.jpg

Bayılıyorum şu retro omuz çizgilerine, beyaz BBS'ler ve paçalıklarla araç resmen ben 80'lerden kalma bir Golf'üm diyor. Fevkalede'nin fevkinde.

Bakalım bugün başka VW gelecek mi? :D
Çaktırmadan İtalyan övmece vol 1 :

- E tabi Giorgetto Giugiaro'nun tasarladığı Golf MK 1 çizgilerini devam ettirince ister istemez güzel oluyor 😂

Şaka bir yana Golf 1 ve 2 sanırım nesiller geçse de efsane olarak kalmaya devam edecek.

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Isuzu-Impulse.jpg

Isuzu Piazza – 04.png

Isuzu Piazza – 05.png

Isuzu Piazza – 03.png

Rivayet odur ki VW 2. jenerasyon Scirocco için yine Giugiaro'nun kapısını çalar. Giugiaro tasarımı yapar ve VW 'e iletir ancak VW vazgeçtiğini tasarımı kendilerinin yapacacağını söyler. İşin sonunda büyük oranda Giugiaro'nun tasarımına benzer MK2 Scirocco'yu çıkarırlar. Bunun üzerine Giugiaro, Scirocco için yaptığı tasarımı Isuzu'ya satar ve böylelikle Isuzu Piazza (Impulse) ortaya çıkar. Günümüzde Isuzu Piazza tasarımı, arkadan çekiş oluşu ve 2.0 turbo motoruyla gün yüzüne çıkmayı bekleyen bir hazine gibi.

bgrcmnl

buğra
Senkromeççi
18 Şub 2022
9
16
70
37
istanbul
Marka
Honda
Evet konumuz basit, forumda Wallpaper Fotoğrafları konusu var, Arabanızın Fotoğrafları konusu var sizce başarılı çekilmiş-komposizyonu olan araç fotoğraflarını teker teker paylaşalım diye bu konuyu açtım.Buldukça koyarsınız tek seferlik bir olgu değil.Ama sizden ricam aracı bilmeyenler için marka model yıl gibi bilgileri yazabilirsiniz.

Mütevazi olarak başlayayım, aracın süperspor olmasına gerek yok fotoğraf başarılı çekilmiş olsun yeter.En sevdiğiniz araç olmasına gerek yok!

Fiat Panda 1983 4X4

fiat_panda_1983_photos_1.jpg

Aynı aracın fotoğrafı da paylaşılabilir yeterki farklı fotoğraf olsun.

Bu başlığın amacı belki telefonlarımızda bilgisayarlarımızda arada sırada açıp bakacağımız fotoğrafları bulmak olabilir.
BİR DE BENDEN YAVRU NSX

Ekli dosyalar

• honda-prelude-ex-04.jpg
    honda-prelude-ex-04.jpg
    122.5 KB · Görüntüleme: 0
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım