Beyler bir göz atarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkan duman

Profesör
8 Eyl 2016
144
242
1,235
Ankara
Marka
Volvo
Arkadaşın da dediği gibi dikkat edilmeli. O kilometrede bir aracın direksiyonu öyle olmz gibi geliyor bana, sanki o direksiyon tamir edilmiş yada yenilenmiş. Ayrıca temizliği öne çıkarabilmek için iç kozmetik dışında motora da fazla önem gösterilmiş detaylıca wd40 la silinmiş gibi geldi. Ben bu kmde bu modeldeki araçların içine, motoruna vs fazla detaylı temizlik yapılması yapılan bir hilenin örtbas edilmeye çalışılması gibi hissediyorum hep.

seydv

Seydi
Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
120
116
1,235
27
İstanbul
Marka
Volkswagen
Dün expertize sokuldu araç gerçekten görüldüğü gibi çıkmadı experde extra olarak 2 bin liralık masraf çıktı aşağı yukarı alınmaktan vazgeçildi. Değişensiz denmesine rağmen değişen parçalar var.
cevaplar için teşşekürler.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Dün expertize sokuldu araç gerçekten görüldüğü gibi çıkmadı experde extra olarak 2 bin liralık masraf çıktı aşağı yukarı alınmaktan vazgeçildi. Değişensiz denmesine rağmen değişen parçalar var.
cevaplar için teşşekürler.
Geçmiş olsun bu piyasa da gerçekten böyle şeyler yapıyolar daha dün biz de şehir dışından döndük.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
sağ ön çamurluk ve sağ arka çamurluk ilk bakışta gözüme çarpanlar. Sağ ön çamurluk kaput birleşim yerleri de hoşuma gitmedi. sağ önden doğru darbesi olduğu muhakkak. Geçmiş olsun, eksper önemli

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Bu arabadaki direksiyonun aynısı bizim Connect'te var. Araba 60 binde olmasına rağmen baya yıprandı. Bu araba sanki güzelce temizlenmiş gibi. Bir de dışta ön tamponun çamurlukla birleştiği yer tam oturmamış gibi. Kaportada da var sanki bir şeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım