Bir Ufak Kaza / Bu Hasar Değer Kaybettirir mi?

bulut17

Bulut
Senkromeççi
12 Haz 2024
5
0
60
36
İstanbul
Marka
Suzuki
Merhaba arkadaşlar küçük bir kaza oldu sağ taraftan araç aracıma çarptı Allah'dan ikimiz de süratli değildik. Merak ettiğim konu şu araç daha bir yaşında tekerleğin sağ tarafındaki hasarın küçük oldugunu görünce polis falan çağırmadık. Kaskoyu sigortayi kullanmadik jantta da lastik izleri var iyi mi ettim? Bu hasar için ne diyorsunuz yapılmalı değer kaybettirir mı?

Ekli dosyalar

• IMG_20240613_180911.jpg
    IMG_20240613_180911.jpg
    882.6 KB · Görüntüleme: 0
Moderatör tarafında düzenlendi:

nıneleven

Profesör
9 Nis 2021
708
810
1,820
Tekirdağ
Marka
Porsche
Kaybettirmez hocam.
Hatta ön - arka tampon da değer kaybettirmez.

Çamurlukta lokal boya.. Bana göre kaybettirmez.

Tabi arabaya bağlı oluyor aslında.. 10 yaşında bir arabanın değeri sadece boya - değişene göre ölçülmüyor.

1-2 yaşındaki arabalarda çok önemli hale geliyor.
O arabaları da satmayıp , 8-10 sene binerseniz yine değer kaybı olmaz 🤣

Son düzenleme:

bulut17

Bulut
Senkromeççi
12 Haz 2024
5
0
60
36
İstanbul
Marka
Suzuki
Kaybettirmez hocam.
Hatta ön - arka tampon da değer kaybettirmez.

Çamurlukta lokal boya.. Bana göre kaybettirmez.

Tabi arabaya bağlı oluyor aslında.. 10 yaşında bir arabanın değeri sadece boya - değişene göre ölçülmüyor.

1-2 yaşındaki arabalarda çok önemli hale geliyor.
O arabaları da satmayıp , 8-10 sene binerseniz yine değer kaybı olmaz 🤣
teşekkürler bir şey yapmaya o kısmı yaptirmaya gerek yok yani değil mi uzun süre kullanacağım inşallah bu arabayi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,370
46,064
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Jantin kozmetik goruntusunden cok aracta balans ya da rot ayarsizligi, yani yuksek hızda titreme yahut çekme var mı ona bir bakın derim. Lastikten alınan darbelerde ufak bile olsa bunlar görülebiliyor.

Onun dışında tabi ki değer kaybı olmaz. Görüntü çok canınızı sıkıyorsa jant tamiri yapan yerler mevcut.

bulut17

Bulut
Senkromeççi
12 Haz 2024
5
0
60
36
İstanbul
Marka
Suzuki
Jantin kozmetik goruntusunden cok aracta balans ya da rot ayarsizligi, yani yuksek hızda titreme yahut çekme var mı ona bir bakın derim. Lastikten alınan darbelerde ufak bile olsa bunlar görülebiliyor.

Onun dışında tabi ki değer kaybı olmaz. Görüntü çok canınızı sıkıyorsa jant tamiri yapan yerler mevcut.
baktım hocam ona çok şükür o tür sorunlar yok farketmedim

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım