Bitcoin ile Araba Satacak Olan ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozkokelii

Profesör
15 Kas 2017
191
267
1,335
26
Isparta
Var mı arkadaşlar öyle biri arkadaş bitcoin ile araba almayı düşünüyor da yada satan bir yer biliyor musunuz?

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,294
1
9,445
4,970
kocaeli
Bitcoin'i satip sonra araba alsa olmaz mi ?

Veya kac bitcoin bütçesi var ona gore yorum yapilir .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Sok-Oldum.jpg

Neler oluyor güntekin

ozkokelii

Profesör
15 Kas 2017
191
267
1,335
26
Isparta
Türkiye için pek bilinmeyen akımın başlangıcı aslında ..(zenginler icin) arkadaşta Amerika'da bitcoin ile Tesla S alan arkadaşa özenmiş sanırım ama burda tutmaz..( bitcoin ne yahu bozdur öyle gel)

özenmiş değil hocam zaten bir arkadaşımız bahsetmiş bitcoini türkiyede bozdurduğun zaman nelerle karşılaşacağını

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Millet alın teri ile iş yapmayı bırakıp makinalara, makina parası yaptırıyorlar. Artık işletilmeyen tarlalardan gelecek yemek olmayınca ilerde makina yağı ile beslenirler. İnsanlık nere gidiyor böyle anlamadım.
Köyde 650dönüm arazi var işleyecek insan yok. Hepsi istanbula gactı. Anca pazarda biberin kilosu 5 lira deyip dururlar artık. Bitten bottan para peşinde koşmak yerine gidip şu tarlalardan hasat alın. Temiz doğa ile iç içe.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Şuan bildiğim kadarıyla 1 bitcoin yaklaşık 30000 tl değerinde yani 3-4 bit coin e rahatlıkla bir araba alınabilir. 5 sene önce bitcoin nin 20tl civarında bir şey olduğunu düşünürsek bu işe atılanlar muhteşem kazandı.

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Sahibindende bitcoin ile satılan evler var, arabada vardır elbet.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Sahibindende arabasını satan birisini görmüştüm bitcoin ile ödeme kabul ediyordu.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Araba alınacak yahu... öyle devasa bir para olamaz risk falan filan doğruacak...
O piyasada dönen paraların hacmi çok büyük.. bozdurulup, para transferiyle araç alınır... ha buradaki borsalara güvenmiyorsanız, yurt dışına yollanır bitcoin, oradan döviz olrak getirilir direk banka hesabına

ozkokelii

Profesör
15 Kas 2017
191
267
1,335
26
Isparta
Araba alınacak yahu... öyle devasa bir para olamaz risk falan filan doğruacak...
O piyasada dönen paraların hacmi çok büyük.. bozdurulup, para transferiyle araç alınır... ha buradaki borsalara güvenmiyorsanız, yurt dışına yollanır bitcoin, oradan döviz olrak getirilir direk banka hesabına
yurt dışından da ciddi komisyonlar alınıyor diye biliyorum ama

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Şuan bildiğim kadarıyla 1 bitcoin yaklaşık 30000 tl değerinde yani 3-4 bit coin e rahatlıkla bir araba alınabilir. 5 sene önce bitcoin nin 20tl civarında bir şey olduğunu düşünürsek bu işe atılanlar muhteşem kazandı.
Yanlış bilmiyorsam ilk çıktıkları zamanlarda bedava olduğu bile olmuş. "Mining" vs yapmadan havadan btc elde eden büyük bir kesim varmış. Çaba harcamadan şans eseri internetten parayı "kıran" bir miktar insan var bu sayede, tabi doğru zamanda doğru yerde bozdururlarsa :)

http://preev.com

Şuanda 1BTC = 7.752 Dolar = 30.040TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım