BMW 1.18i 1.5 3 silindir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
Arkadaşlar bir süredir piyasada bu motor biliyorsunuz. Aranızda bu modele 3 silindirli benzinli motorla sahip olan varsa kullanıcı yorumlarını alabilir miyim?

Oguzhan_Toretto

Profesör
22 Eyl 2016
55
112
1,060
Bir bmwye yakısan sekilde yürümüyor. Makyajsız 170lik 118i bence tercih edilebilir.
Bu kanıya nerden vardım derseniz, bende düz vites 128lik dizel accent blue var. Otobanda 80drn 180e 118le denedik çeşme otobanında. Yokus yukarı da denk geldi asağıda, bi süre kafa kafaya gittikten sonra hafif hafif arayı açtım. 4 defa denedik 4ünde de aynısı oldu. Top speed denesek ya da 0'dan kalksak eminim o rahat geçerdi fakat ara hızlanmada geçilmesi bi bmwye yakışmıyor.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Arkadaşta yazılımlı vardı stok Polo Gt yle geçmiştik yani arabada 4 kişiydik bide

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Bir motorun kalitesini gitmesine(yürümesine) göre belirleyen tek milletiz yemin ediyorum :) benim için önemli olan sorunsuz,sessiz,az yakan ve uzun ömürlü olmasıdır.zaten performans arayan birinin 1.5 3 silindirli 136 bg lik BMW ile işi olmaz(Stock olarak).normal kullanan birine fazlasıyla yeter.arkasinda BMW imzası olan motor benim nazarimda iyidir.hic kullanmadım ama otobanda 418i gördüm epey sağlam gidiyordu

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Bir motorun kalitesini gitmesine(yürümesine) göre belirleyen tek milletiz yemin ediyorum :) benim için önemli olan sorunsuz,sessiz,az yakan ve uzun ömürlü olmasıdır.zaten performans arayan birinin 1.5 3 silindirli 136 bg lik BMW ile işi olmaz(Stock olarak).normal kullanan birine fazlasıyla yeter.arkasinda BMW imzası olan motor benim nazarimda iyidir.hic kullanmadım ama otobanda 418i gördüm epey sağlam gidiyordu
Az da yakmıyor ki

Oguzhan_Toretto

Profesör
22 Eyl 2016
55
112
1,060
@mehmethakantarhan Kaliteden bahsetmedim ki. Ben premium kullanıyorsam, premium gibi gitmesini beklerim. Benzinli bmw'min dizel b sınıfı sedandan iyi gitmesini beklerim. Verdiğim paramın karışığını performans olarak isterim ben. Kimisi yakıt ister, kimisi sorunsuzluk. Bu motor kalitesiz işe yaramaz demiyorum, bana göre yeterince yürümüyor. Benim anlayışım bu, saygılar.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
@mehmethakantarhan Kaliteden bahsetmedim ki. Ben premium kullanıyorsam, premium gibi gitmesini beklerim. Benzinli bmw'min dizel b sınıfı sedandan iyi gitmesini beklerim. Verdiğim paramın karışığını performans olarak isterim ben. Kimisi yakıt ister, kimisi sorunsuzluk. Bu motor kalitesiz işe yaramaz demiyorum, bana göre yeterince yürümüyor. Benim anlayışım bu, saygılar.
Size tavsiyem markaya gore motor almayin malum hepsi birbirinin benzeri kullaniyor.bloklar farklida olsa mercedes reno dahi kullanabiliyor.once hitap edilecek motor secilmeli sonra marka eger onceliginiz guc ise.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Arkadaşlar bir süredir piyasada bu motor biliyorsunuz. Aranızda bu modele 3 silindirli benzinli motorla sahip olan varsa kullanıcı yorumlarını alabilir miyim?
Ablamın aracı bu motora sahip. Sesi gayet güzel, yakıt tüketimi eskiye nazaran yaklaşık 1 1.5 litre düşük fakat eskisi kadar gitmiyor ama yinede yetiyor. Tavsiye eder misin dersen pek ala tavsiye ederim.

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
Joy plus pakete 125 fiyat aldık geçen gün. Pazarlıkla biraz daha düşer gibime geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım