Bmw 3.20 i Sport ferrari kırmızı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Arkadaşlar geçenlerde sitede haberi yayınlanmıştı geçen araca memlekette denk geldim bir kaç fotoğraf aldım millet görmemiş der gibi tip tip bakınca için çekemedim

bk9Wdn.jpg
4195N0.jpg
njyB41.jpg

Araç gerçekten efsane olmuş içindeki kırmızı detaylar çok hoşuma gitti

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Ya bu yeni 3.20lerin farları halojen gibi duruyor ama farlar açıldığında mercekli bi xenon gibi. Yada ben mi yanlış biliyorum? Nasıl birşey bu farlar bir bilginiz var mı?

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Bunlar adaptif LED farlar. İçindeki kısımda da led var, dışındaki kısımda da.

Uzunları yakınca dıştakiler daha kuvvetli yanıyor.

Yanlız takdir ettim iyi oldurmuş arabayı. Sadece adaptif led almak bile otomatik uzun far fonksiyonu falan getiriyor beraberinde.

İşi bilen BMW kullanıcısı.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
tüm forumdaşlarımdan özür diliyorum aracı karıştırdım bende ki trafolar yandı kusura bakmayın
Özür dileyecek bir şey yok hocam estağfurullah. Metalik renklerin içinde İngilizce'si flake olan ufak ufak pul gibi farklı farklı renkler olur, ona dikkat ederseniz daha rahat anlarsınız en azından metalik olup olmadığını. Örnek olarak şöyle bir şey atayım:
spoiler_close.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım