BMW 3 Serisi M Sport Çizimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orhanozvatan

Profesör
8 Eyl 2016
71
188
1,060
Merhaba Sevgili OTOPARK.com üyeleri, yeni bir çizim ile sizlerleyim.

Çizimi Carre Wheels Jant Firmasının sipariş isteği üzerine yaptım. Yollarda görmeye aşina olduğumuz bir BMW modeli olduğu için aracı açıklamama gerek yok sanırım. Çizim videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. :)

Abilerim ve kardeşlerim, sosyal medya hesaplarıma ve Youtube Kanalıma abone olarak destek verirseniz sevinirim. ;) ;) Kanalımda her hafta yeni bir çizim sunmaya gayret ediyorum.

Youtube: www.youtube.com/orhanozvatan
Instagram: @orhanozvatan
Facebook: www.facebook.com/OrhanOzvatanART

VIDEO:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Merhaba Sevgili Techturkey üyeleri, yeni bir çizim ile sizlerleyim.

Çizimi Carre Wheels Jant Firmasının sipariş isteği üzerine yaptım. Yollarda görmeye aşina olduğumuz bir BMW modeli olduğu için aracı açıklamama gerek yok sanırım. Çizim videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. :)

Abilerim ve kardeşlerim, sosyal medya hesaplarıma ve Youtube Kanalıma abone olarak destek verirseniz sevinirim. ;) ;) Kanalımda her hafta yeni bir çizim sunmaya gayret ediyorum.

Youtube: www.youtube.com/orhanozvatan
Instagram: @orhanozvatan
Facebook: www.facebook.com/OrhanOzvatanART

VIDEO:
Hocam çizim süper de burada techturkey değil ki :D

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Çizimler iyi ancak tek tek her detay ile uğraşacağına air brush kullansan daha iyi olmaz mı?

Elbette o iş biraz bütçe meselesi ama çokta pahalı değil. Denemeni tavsiye ederim.

orhanozvatan

Profesör
8 Eyl 2016
71
188
1,060
Çizimler iyi ancak tek tek her detay ile uğraşacağına air brush kullansan daha iyi olmaz mı?

Elbette o iş biraz bütçe meselesi ama çokta pahalı değil. Denemeni tavsiye ederim.

Airbrush ta denedim fakat onun kalem ile uzaktan yakından alakası yok ve büyük alanlar için daha uygun. Ayrıca çok pis birşey ev ortamında imkansız neredeyse. Kalemlerle daha temiz ve detay girilmesi daha kolay :) Zaten her detay ile uğraşmak bu işin zevki bence :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım