KAPALI BMW 318i Edition Sport Line

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
1,376
26
Marka
Volkswagen
Selamun aleyküm

Borusan avcılar şubesinde BMW 318i edition sport line modeli gördük,1800km’de 202den 192ye indirmeyi başardık.
Arabayı biliyoruz eyvallah,baya da dolu bir araba.
Motoru aklımda soru işareti bırakıyor,316i den fazlamı yakıyor az mı yakıyor,316i istanbul şehiriçi 10lt yakıyor bu 7-8lere inermi ordaki danışman daha az yakıyor diyorda tabi 3 serisini çok iyi bilenlerede sormak lazım,Allahın izniylr yarın alıcaz ama yakıtı soru işareti.
Görüşlerinizi bekliyorum.

Selamun aleyküm

Borusan avcılar şubesinde BMW 318i edition sport line modeli gördük,1800km’de 202den 192ye indirmeyi başardık.
Motoru aklımda soru işareti bırakıyor,316i den fazlamı yakıyor az mı yakıyor,316i istanbul şehiriçi 10lt yakıyor bu 7-8lere inermi ordaki danışman daha az yakıyor diyorda tabi 3 serisini çok iyi bilenlerede sormak lazım,Allahın izniylr yarın alıcaz ama yakıtı soru işareti.

Yeni motor daha verimli daha az yakiyor diye biliyorum

Valla borusandan doğuşa gittik 2017 model arteonlarda özel indirim varmış 218bin lira fiyat verdiler.
Nappa deri döşeme+elektirikli koltuklar
Çevre görüş kamerası
Siyah renk
Panoramik cam tavan
Head up display

Opsiyonları mevcut,çok mantıklı geldi sıfır olunca dahada cezbedici,ki zaten bize arteon çok daha uygun,yarın ikisinden biri olucak artık.

Selamun aleyküm

316i'den az yakmaz şehiriçinde, hemen hemen benzer yakar. @AlkanExclusive 'in dediğinin aksine performansı düşük değil de hissiyat olarak N13 daha istekli. Onun sebebi de N13'ün tork ve beygir bandı. Basınca ikisi de aynı gidiyor ama.

Hocam BMW'ye 190bin TL veriyorsunuz, aradaki 1-2lt/100km'nin hesabını mı yapıyor sunuz? :)

Yılda 20000km yapsanız, en fazla 400lt fark oluşuyor o da benzin 7tl olacak desek 2800tl yapıyor. Takmayın kafaya böyle şeyleri.
Yok hocam bizde yakıt önemli diyolar ki o parayı veren yakıtı düşünmez alakası yok bizde 316i var zaten babam kullanmıyor onu amcam kullanıyor çünkü çok fazla yakıyor ve insanın içi acıyo biz passatla 6 ile geziyoduk 316i ile 10-11de gezince..
Büyük ihtimal arteon alıcaz yarın buraya söylerim herşeyiyle arteon daha iyi ve mantıklı çünkü.

Artı şuan 316i kullanıyoruz öyle ahım şahım yalıtımı konforu yok,passatın yalıtımı daha iyi gibi,120de püfür püfür rüzgar sesleri geliyor ama makyajlıda bunlar çözdüldü diye biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...