KAPALI BMW 318i Edition Sport Line

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
1,376
26
Marka
Volkswagen
Selamun aleyküm

Borusan avcılar şubesinde BMW 318i edition sport line modeli gördük,1800km’de 202den 192ye indirmeyi başardık.
Arabayı biliyoruz eyvallah,baya da dolu bir araba.
Motoru aklımda soru işareti bırakıyor,316i den fazlamı yakıyor az mı yakıyor,316i istanbul şehiriçi 10lt yakıyor bu 7-8lere inermi ordaki danışman daha az yakıyor diyorda tabi 3 serisini çok iyi bilenlerede sormak lazım,Allahın izniylr yarın alıcaz ama yakıtı soru işareti.
Görüşlerinizi bekliyorum.

teşekkürler varda 1-2 tane genelde hep sarı renkler var,şu lansman rengi olan,demekki onlar tutulmamış beyaz olsaydı beyazını alabilirdik siyah vardı 1tane oda hiç güzel göstermiyodu.

merak edip baktım da şimdi, sahibindende motor ayırt etmeksizin en düşük arteon 214000 ₺ , hemen üstünde de 220nin üstüne çıkmış fiyatları. Sıfırının daha ucuz olması manidar :) ah sahibinden ahh

merak edip baktım da şimdi, sahibindende motor ayırt etmeksizin en düşük arteon 214000 ₺ , hemen üstünde de 220nin üstüne çıkmış fiyatları. Sıfırının daha ucuz olması manidar :) ah sahibinden ahh
kesinlikle,onlarda sanırım 10bin 15bin km'de,çokda düşük değil yani,şimdi direk bayiden sıfır 218bin tlye almak var,insanı cezbediyor ama bilmiyorum 318i daha mantıklı geldi şimdi arada 20bin tl fark var,ver desem veremessin.
iyiki 318i almışız,çok memnunuz hele o sesi varya sırf sesi için motoru açıp gaza basıyorum çok güzel ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...