KAPALI BMW 318i Edition Sport Line

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
1,376
26
Marka
Volkswagen
Selamun aleyküm

Borusan avcılar şubesinde BMW 318i edition sport line modeli gördük,1800km’de 202den 192ye indirmeyi başardık.
Arabayı biliyoruz eyvallah,baya da dolu bir araba.
Motoru aklımda soru işareti bırakıyor,316i den fazlamı yakıyor az mı yakıyor,316i istanbul şehiriçi 10lt yakıyor bu 7-8lere inermi ordaki danışman daha az yakıyor diyorda tabi 3 serisini çok iyi bilenlerede sormak lazım,Allahın izniylr yarın alıcaz ama yakıtı soru işareti.
Görüşlerinizi bekliyorum.

Bence arteon a4den daha iyi bir araba,büyük ihtimal 318i yi alıcaz gibi bakalım.

Arteon A4’ten iyi mi :D ?
Biri mqb digeri mlb platform. Alakasiz iki arac. Kalite olayina hic deginmiyorum.
A4 sozde degil ozde premium..Arteon ise Passat’i allayip pullayip tuketiciye nasil daha pahaliya cakariz arabasi.
Soylediklerimden arabayi kotuledigim anlasilmasin. Arteon begendigim bir otomobil. Ancak boyle bir arabanin Bmw, Mercedes veya Audi ile kiyaslanmasini dogru bulmuyorum

Son düzenleme:
316i'den az yakacağını sanmıyorum. 1.6 benzinli BMW motorları fazla yakması ile bilinir. Şehir içi 10 litrenin altına düşmez kolay kolay. Ama onun dışında çok güzel araba. Özellikle Harman Kardon ve Plus ekran varsa hem dolu görünüyor hem de eğlenceli oluyor.

Biri mqb digeri mlb platform. Alakasiz iki arac. Kalite olayina hic deginmiyorum.
A4 sozde degil ozde premium..Arteon ise Passat’i allayip pullayip tuketiciye nasil daha pahaliya cakariz arabasi.
Soylediklerimden arabayi kotuledigim anlasilmasin. Arteon begendigim bir otomobil. Ancak boyle bir arabanin Bmw, Mercedes veya Audi ile kiyaslanmasini dogru bulmuyorum
Konforunu bilmiyorum ama arteon 3 serisinden daha sessiz,en azından makyajsız olanı,sırf vw olduğu için önyargıyla yaklaşılıyor ama işte bak insanlar “bak reis logosu yeter” düşüncesiyle yaklaştığı için tercih edilmiyor.

Konforunu bilmiyorum ama arteon 3 serisinden daha sessiz,en azından makyajsız olanı,sırf vw olduğu için önyargıyla yaklaşılıyor ama işte bak insanlar “bak reis logosu yeter” düşüncesiyle yaklaştığı için tercih edilmiyor.

Arteon 3 serisinden sessiz olabilir (test etmedim bilmiyorum) ancak bu onun her anlamda 3 serisinden iyi oldugu anlamina gelmez. Dedigim gibi Arteon guzel bir otomobil ancak 3 serisi daha farkli bir nokta. Ha derseniz Arteon’un ici 3 serisinden genis buna katilirim. Ihtiyacinizi gorur mu ? Bence gorur. Disinin da guzel oldugunu dusunuyorum. Kaliteli de bir otomobil. Bu biraz tercih meselesi. Ancak tum bunlar 3 serisinden ustun oldugu anlamina gelmiyor. Bmw pek sevdigim bir marka degildir, ancak yillardir premium otomobil ureten bir marka ile de Passat’i makyajlayip tuketiciye premium araba diye sunan vw ile bir tutmam

Platforma ne bakıyorsun şekli şemali çerçevesiz kapılar yeter.
Passat’i makyajlayip tuketiciye premium araba diye sunan vw ile bir tutmam
İç trimleri benziyor diye çok şey yaptınız ya. Ne var yani a4 le a5 de içleri aynı.a5 süslü a4 mü oluyor.
Boş işler bunlar azizim arteon çok iyi araba alınır farklı olunur müthiş müthiş

İç trimleri benziyor diye çok şey yaptınız ya. Ne var yani a4 le a5 de içleri aynı.a5 süslü a4 mü oluyor.
Bu doru
Hangisi Arteon kadar baktırıyor kendine, hangisini görünce insanlar şaşırıyor cevap belli. Hepsi aynı araçlar, bari bir ilgi olsun sahibini iyi hissettiren...

Buna +1 verilir.Arteon cidden çok yakışıklı araba.

Ne güzel özetlemiş,g30 5 ile 7 serisi aynı ?
Bence arteon 4 dende iyi araba.
Bu arada arkadaşlar bugün hayırlısıyla 318i edition sport line aldık,baya dolu araba 194bin tlye.
Şerit takip sistemi
Elektrikli hafızalı koltuklar
Koltuk ısıtma gibi opsiyonlar var,bunlar bize yeter zaten.

Ekli dosyalar

• 93F1950F-D611-4CE6-839A-575A4C16B695.jpeg
    93F1950F-D611-4CE6-839A-575A4C16B695.jpeg
    1,009.5 KB · Görüntüleme: 242
Arteon 3 serisinden sessiz olabilir (test etmedim bilmiyorum) ancak bu onun her anlamda 3 serisinden iyi oldugu anlamina gelmez. Dedigim gibi Arteon guzel bir otomobil ancak 3 serisi daha farkli bir nokta. Ha derseniz Arteon’un ici 3 serisinden genis buna katilirim. Ihtiyacinizi gorur mu ? Bence gorur. Disinin da guzel oldugunu dusunuyorum. Kaliteli de bir otomobil. Bu biraz tercih meselesi. Ancak tum bunlar 3 serisinden ustun oldugu anlamina gelmiyor. Bmw pek sevdigim bir marka degildir, ancak yillardir premium otomobil ureten bir marka ile de Passat’i makyajlayip tuketiciye premium araba diye sunan vw ile bir tutmam
Hocam passatın makyajlısı diyorsunuz,arteonun iç mekan harici passatla hangi yönü aynı ? Neyi aynı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...