KAPALI Bmw 5.30i Araç seçimi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emregny01

Asfalt Kurutucu
29 May 2018
10
1
595
Adana
Marka
Volkswagen
Herkese selamlar. Bmw 5.30i 2001 2002 model 231 hp 3.000 cc motorlu modeli nasıldır? Sorun çıkarır mı? Temiz ve kmsi ideal bulunursa alınır mı ? Fikri olan abilerim ve kardeşlerim bilgi verebilir mi ?

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
E39’dan bahsediyorsunuz..
Temizi bulunmazsa bas agritir.
Bir de eski araba, yani temiz bile olsa model yilindan dolayi bir cok seyin degismesi gerekebilir. O yastaki bir arac evin ikinci arabasi veya hobi arabasi olur. Gundelik kullanimi maliyetli olur
Kronik problemi var mi yok mi bilmiyorum

berkayoz

Profesör
13 Nis 2017
101
742
2,485
Herkese selamlar. Bmw 5.30i 2001 2002 model 231 hp 3.000 cc motorlu modeli nasıldır? Sorun çıkarır mı? Temiz ve kmsi ideal bulunursa alınır mı ? Fikri olan abilerim ve kardeşlerim bilgi verebilir mi ?
Bende 5.28i var e39 birde e34 520i ikisinede sorunsuz biniyorum ama ben isim geregi servis ile gidip geliyorum sadece izin gunlerimde keyfe keder olarak hergun binerim diyeceksen kesinlikle binilicek araba degil yakittan ziyade trafikte basedilmiyor hem buyuk hem direksiyon vs agir geliyor

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Manuel ve bos paketini tercih edeceğim en sevdiğim bmw kasasidir. Kumaş koltuk 3000 cc manuel söyle sadece m direksiyon, 4 cam oto, klima, sunroof olsun yeter :D ne kadar elektronik o kadar masraf çünkü eski arabada. Bir de gumrukleri falan takip edebilirsiniz de riski göze almak lazım

lozlevent

Levent
Profesör
9 Mar 2017
582
844
1,820
Marka
Ford
Manuel ve bos paketini tercih edeceğim en sevdiğim bmw kasasidir. Kumaş koltuk 3000 cc manuel söyle sadece m direksiyon, 4 cam oto, klima, sunroof olsun yeter :D ne kadar elektronik o kadar masraf çünkü eski arabada. Bir de gumrukleri falan takip edebilirsiniz de riski göze almak lazım
Boş pakete bak hele 4 cam otomatik, klima, sunroof :)))

berkayoz

Profesör
13 Nis 2017
101
742
2,485
aracın boş veya dolu olmasıyla alakası yok hiçbirşeyden haberi olmayan elektrikcinin herşeye müdahale etmesinden yada katil lpgcillerin elektirik tesisatının içine etmesinden oluyor elektriksel problemler lpgli arabaların motor içindeki kablo tesisatına bakın zaten ustanın katil olup olmadıgını anlarsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım