BMW F10 Anahtardan Çalıştırma Mümkün mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furkan851

Asfalt Kurutucu
30 Kas 2016
13
6
595
Kol dayamanın yanındaki kısma tak anahtarı aynı zamanda fren ve gaza da bas sonuna kadar. Gazda kick down dahil basman lazım. Kol dayamanın kilidi öyle bekledikten 20 sn sonra kendini motor çalıştırma konumuna getirecek. Getirdiği hissetmeyebilirsin yalnız. 20 sn say sen bu yüzden. 20 sn sonra anahtarı kol dayamayı kilitlermiş gibi çevir. Araba çalışacaktır.

Kesin emin misin çalışır mı abi ?

Furkan851

Asfalt Kurutucu
30 Kas 2016
13
6
595
sırf bunun için sahibinden den 1 e 1 f10 anahtarı getirttirdim bir erzurum u aradım hiçbiryerde yok

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yahu yürü git büyüyünce binersin, gideceksin birilerine bir yerlere çarpacaksın milletin hayatını tehlikeye atmanın ne anlamı var ?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Tamam git ehliyeti al ondan sonra bin, 3 ay daha sabret. Bineceğim dediğin araba 520 şahin doğan vs değil

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Dostlar neler oluyor yav :D :D 16 yaşında biri film arşivinden bahseder biri 520d kaçırcam der öteki ruhsata 50lik sıkıştırdım iş görür mü der gençlik nereye gidiyor :D :D
Arşivi olmayan mı var abi:)? Benim ki millete zarar vermeden risksiz yeni teknoloji işi. Kumarım yok, ickim yok, herhangi bi yanlamam yok, sigaram yok. Bi arşivimiz var oda arada işe yarıyor.

Son düzenleme:

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
babam yanaldığım için vermio :D
O yaşlarda ben de öyle zannederdim. hani profesyonel sürücüyüm ya çok iyi yanlıyorum falan ama babam izin vermiyor diye düşünürdüm ama öyle değilmiş, arkayı bırakmakla tecrübeli olunmuyormuş babamız o zamanlar müdahele etmeseymiş vururmuşuz biryere.
Sana tavsiyem şu belli ki durumun iyi her gün yarım saat veya bir saat kadar direksiyon setiyle kaliteli yarış simülasyonlarından oynayabilirsin. her hafta da go karta git, özellikle dandik ama güçlü arabaların olduğu yerler tercihin olsun rimo evo 4 + kükürtlü lastik ikilisi boy ve hızı oranladığın zaman yola çok iyi tutunuyor, yol otomobilleri öyle tutunamaz ehliyeti alınca 5.20'yi de öyle zanneder girersin biryere. bir de ehliyeti aldım artık hazırım deme, en azından ilk 6 ay esp'yi kesinlikle kapatma, arabanı anlamaya çalış aksi taktirde üzülürsün.

Furkan851

Asfalt Kurutucu
30 Kas 2016
13
6
595
Zaten araba 2014 ten beri sürüyorum babam erzurumda olduğunda kendisi veriyor otopark sayesinde sürüş tekniğimide geliştirdim ondan yana bi sıkıntı yok zaten her yer buz yanlamaya çalışmam yanlarken kafadan kaya kaya bi yere vururum bunu ben de biliyorum sadece evden okula okuldan eve lazım -15 derece buralar

Yarimgazdebriyaj

Profesör
8 Eyl 2016
176
75
1,035
Aha bi araba kaçırma mevzusu daha
Biraderim napiyosun billio musn burasi cok onemli bak ruhsatin icine 50 papel koyuyosn yaninada bi tane yavru aliosun cayir cayir 0 ciziosun bak burasi onemli yanlaman lazim yanlamazdan olmaz hadi eyw
50 papel benim taktigimdi ben A4 e 50 koyuyordum 520D nin en az 100 koymasi lazim bilginize

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Sonun böyle olmasın genç Allah korusun bak. Yanılıyorsan da git kum saha falan bul orda yanla.
cocuklari-kaza-yapti-baba-keske-olseydi-diye-6660006_x_o.jpg

Bu reyisi herkes tanımaz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım