HABER BMW M2 LCI | TEST

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
BMW M2 sizi korkutmayacak kadar ehli ama ayni zamanda hızlı bir otomobil. 1M kadar yırtıcı ve asi değil fakat alıştığınız zaman size daha fazla itaat ediyor. Son zamanlarda kullandığımız en zevkli otomobillerden biriydi. İyi seyirler!​

+Kolay Kullanım ve Pürüzsüz Güç Aktarımı
+Eğlence Faktörü ( Yüzünüz asık inemezsiniz )
+Farlar
+Şanzıman

İç Mekan
Rakiplerine Göre Fiyatı

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer Testlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER için BURAYA Tıklayabilirsiniz.​

Read the whole post here.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Araç sahibi aracını bizimle paylaştığı için teşekkürler.Aracını çok seven birisi gibi algıladım.:)Umarım keyifle kazasız bir şekilde uzun yıllar biner, BMW'lerin böyle bilinçli tüketicilere ihtiyacı var.;)Sinan Bey'e de testi hasta hasta olsa bile çektiği için ayrıca teşekkürler.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Araç sahibi aracını bizimle paylaştığı için teşekkürler.Aracını çok seven birisi gibi algıladım.:)Umarım keyifle kazasız bir şekilde uzun yıllar biner, BMW'lerin böyle bilinçli tüketicilere ihtiyacı var.;)Sinan Bey'e de testi hasta hasta olsa bile çektiği için ayrıca teşekkürler.
Kesinlikle aracını çok seven biri olduğu kesin. Ayrıca otopark.com'u da çok seven ve yıllardır takip eden biriymiş, kendisini ve otomobilini tanımak gerçekten çok keyifliydi. M2 LCI' de başkaymış farlara bayıldım ben :D

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
M1 de ki eleman neydi öyle! bak işte M2 sahibine enerji iyi olunca ne güzel oluyor muhabbet. Sahibi iyi günlerde kullansın. Bu arada Sinan'ın keyfi yüzünden okunuyor, ağzı kulaklarında. Bir Mazda'cı olarak videonun sonundaki görüşe katılıyorum.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım