BMW Özel Servis Önerisi - İstanbul Bakırköy Civarı

emre344

Elit Apaçi
25 Ara 2016
102
33
995
İstanbul
Marka
BMW
Merhaba,

İstanbul Bakırköy civarı BMW özel servis bildiğiniz bir yer var mı?

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Doğrudan tecrübem olmadı ancak ben de Mini'yi götürmeyi düşündüğüm ve tavsiye aldığım, İkitelli (Güngören-Bağcılar san.sit) içerisinde Ayaz Oto Bmw servis var. Kendisi Borusan'dan ayrılma imiş. Ama tekrar belirtmek isterim, sadece duyum aldığım için paylaşıyorum, bizzat tecrübem olmadı.

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Doğrudan tecrübem olmadı ancak ben de Mini'yi götürmeyi düşündüğüm ve tavsiye aldığım, İkitelli (Güngören-Bağcılar san.sit) içerisinde Ayaz Oto Bmw servis var. Kendisi Borusan'dan ayrılma imiş. Ama tekrar belirtmek isterim, sadece duyum aldığım için paylaşıyorum, bizzat tecrübem olmadı.
Belki hepsi adına konuşmak pek doğru olmayacak ama, Bağcılar-Güngören’de araç bakımı yaptırmayı bırak, oraya giren aracı almam bile. 20 senelik Başakşehir ve 24 hayat maceramda toplu halde üçkağıtçı ve yaşancıyı hiç oradaki kadar birarada görmemiştim.

Yalan oraya yuva yapmış.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Belki hepsi adına konuşmak pek doğru olmayacak ama, Bağcılar-Güngören’de araç bakımı yaptırmayı bırak, oraya giren aracı almam bile. 20 senelik Başakşehir ve 24 hayat maceramda toplu halde üçkağıtçı ve yaşancıyı hiç oradaki kadar birarada görmemiştim.

Yalan oraya yuva yapmış.

geneli olarak haklısınız, hasarlı, pert araç toplayan, geçici esnaf işi hata kapatan tipler de ne yazık ki çok. Ama yine benim gitmediğim ama bir abimin çoğu mekanik işini götürdüğü, çok da işininin ehli ustası da var, keza bir dönem detaylı temizlik, boya koruma vs konusunda çok iyi bir yer de vardı. Nadir de olsa iyi esnaflar olabiliyor :)

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
606
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Maslak Teknik Bmw Ekrem usta gayet güzel ilgilenir. Abarth Servis Talha usta'da eskidir ve işiniz hızlı bitiyor esir olmuyorsunuz oralarda. Yıllarca Florya'da ki ustama gittim bir yağ değişimi için sabah 10 da gidip saat 4'te çıktığımı biliyorum o yüzden maslak bu işte en iyisi, hem iş yürüyor hem parçalar elinizin altında. İstediğiniz tüm BMW parçalarını Ertürk Bmw parçacısından temin edebilirsiniz :)

emre344

Elit Apaçi
25 Ara 2016
102
33
995
İstanbul
Marka
BMW
Maslak Teknik Bmw Ekrem usta gayet güzel ilgilenir. Abarth Servis Talha usta'da eskidir ve işiniz hızlı bitiyor esir olmuyorsunuz oralarda. Yıllarca Florya'da ki ustama gittim bir yağ değişimi için sabah 10 da gidip saat 4'te çıktığımı biliyorum o yüzden maslak bu işte en iyisi, hem iş yürüyor hem parçalar elinizin altında. İstediğiniz tüm BMW parçalarını Ertürk Bmw parçacısından temin edebilirsiniz :)

Çok teşekkürler 🙏🏻

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım