KAPALI Bmw Z4 2.0i S Drive hakkında bilgi (Almalı mıyım?)

mtmtmt56

Senkromeççi
5 Eki 2018
3
0
85
Merhaba, max 200.000 tl ye kadar araba bakiyorum. İlk tercihim aracin cabrio olmasi ve bu fiyatlarda bulabildigim bmw Z4 ve slk 250 var. Bunun disinda bu fiyatlarda onerebileceginiz araba var mi?
Goruntusunu daha cok begendigim icin z4 te daha cok yogunlasiyorum.

Bana artilari ve eksilerinden bahsederseniz cok sevinirim. Bunun disinda bu fiyatlarda onereceginiz cabrio ya da coupe araclari tavsiyelerinizi dort gozle bekliyorum.

mtmtmt56

Senkromeççi
5 Eki 2018
3
0
85
Bulunur bulunmasina da goruntu olarak z4 ve slk yi daha on planda tutuyorum. Gorusleriniz icin tesekkur ederim.

Bmw 418i ve bmw 218i cabrio bmw 220d 2013 makyajli e-coupe inceledigim arabalar arasinda.Performans odakli dusundugum icin on plana bmw z4 ve e-coupe icin daha israrci durumdayim

Bu arabalar arasinda siz hangisini tercih ederdiniz ve bu fiyata baska onericeginiz coupe ya da cabrio fikir ve degerlendirmelerinizi bekliyorum.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Audi TTS var..Z4 2.0i S drive, SLK250 arkasindan ancak plakasini okur :)
Quattro ve 272 hp daha ne olsun
Hatta ve hatta model yili cok sorun degilse Cayman bile alinabilir..911’in golgesinde kalmis ancak iyi bir spor otomobildir

Son düzenleme:

yunuSdrive

Profesör
9 Eyl 2016
72
59
1,010
istanbul\kocaeli
Marka
BMW
arkadaşımda 2009 35i versiyonu var.Güzel araba içi rahat geniş saklama gözleri fena değil.Soğuk havada üstü açık rahat geziliyor ve süspansiyonları kaliteli.Bende e85 z4 var ona kıyasla konforu baya iyi.Ses izolasyonu iyi.Opsiyon olarak hi-fi li bulursanız onu tercih edin şayet bmw'nin standart hoparlorleri iğrenç oluyor.Güzel keyifli bir araba

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
218i Cabrio bence gayet uygun. Performans açısından tatmin etmeyebilir belki. Tabii beklentilerinize bağlı. Z4'ü satarken biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz, bunun dışında sorun çıkarsa parça için bekliyor olabilirsiniz. Pek az da yakmıyor. E-Coupe de çok güzel araba tabii, performans istiyorsanız ama pek mantıklı değil. Çok çok iyi gitmiyor çünkü.

TT S çok mantıklı gözüktü, yine Z4 ile aynı problemler olabilir ama performans olarak da tatmin eder diye düşünüyorum.
2.0 MX-5 de mantıklı, yine de 1.5'e göre ne kadar daha iyi gidiyor pek emin değilim. Var mı kullanan??

Forum ahalisi gerçekten süper araçlar önermiş...

218i Cabrio için bir örnek: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...is-deri-hafiza-keylessgo-hifi-598289156/detay
TTS için bir örnek: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...dster-2.0-t-fsi-quattro-dogus-587727720/detay

Son düzenleme:

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
218i Cabrio bence gayet uygun. Performans açısından tatmin etmeyebilir belki. Tabii beklentilerinize bağlı. Z4'ü satarken biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz, bunun dışında sorun çıkarsa parça için bekliyor olabilirsiniz. Pek az da yakmıyor. E-Coupe de çok güzel araba tabii, performans istiyorsanız ama pek mantıklı değil. Çok çok iyi gitmiyor çünkü.

TT S çok mantıklı gözüktü, yine Z4 ile aynı problemler olabilir ama performans olarak da tatmin eder diye düşünüyorum.
2.0 MX-5 de mantıklı, yine de 1.5'e göre ne kadar daha iyi gidiyor pek emin değilim. Var mı kullanan??

Forum ahalisi gerçekten süper araçlar önermiş...

218i Cabrio için bir örnek: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...is-deri-hafiza-keylessgo-hifi-598289156/detay
TTS için bir örnek: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...dster-2.0-t-fsi-quattro-dogus-587727720/detay
yanlış mı hatırlıyorum Sinan galiba 2 Coupe TTden çok daha iyi demişti yanlış hatırlıyor da olabilirim, hatta 2 serisini e46 m3e mi benzetmişti

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım