Buğra akpınarın coopera 159 bin fiyat biçmesi

facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
Bahsettiğiniz enderlik seviyesine ulaştığında da kolay kolay bu kadar oynanmış bir gp istenmez bence.
Kesinlikle katılıyorum. Bir araba şu anda üretilmiyorsa ve özel bir araçsa bunun değerini orijinalliği belirler.

“3.30 tokatladım karşiiimmm” diyerek kesicide egzoz bağırttırma potansiyeli olan adamların elinde olan bir araba ferrari olsa değeri bellidir benim gözümde

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Araba surekli maslakta muhabbete gittigim Firat ustamin yanindaki garaja geliyor, haftada 3 4 kere goruyorum. Cidden temiz durumda. Bir gun de bir arkadasim benimle gelmisti ve arabayi gorunce yanlarina gitmis selam vermeye. Daha once konusmamistim ama bi kucuk araba muhabbeti yapmis olduk. Oncesinde ozel bir durusum olmasa da biraz soguktum diyeyim ama konusunca arabaya en azindan duzgun yaklastigini yaptiklari isi ve taktiklari parcalarin duzgun olmasina dikkat ettiklerini fark ettim. Bu yeni cikan eski sahibi satilmistir dedi varmis yokmus muhabbetini bilmiyorum ama araba duzgun yapilmisa benziyordu.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
İyi de aracın önceki sahibi ilanda yazdığı açıklamanın bile kendi yazısının copy-paste'i olduğunu, bu yüzden de parçaların aracın üzerinde olmadığını, satıldığını belirtmiş. Eğer ki aracın eski sahibinin söyledikleri doğruysa-ki öyle gözüküyor- ilgili şahıs her türlü karakter değerlendirmesini hak ediyor demektir. Sende ki bu sevdiğin abilerini koruma içgüdüsü neden yerli yersiz depreşiyor onu da ben alamıyorum.
Korumak ile ne alakası var. Ortada dönen ticaret belli. Arabayı aldığı kişi belli. Ayrıca Buğra kendi zaten söktük sattık bazılarını üstüne biz farklılarını koyduk dedi. Kimse kusura bakmasın ama GP1'lerin geleceği fiyat buydu yani hakkıdır arabanın...

facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
Korumak ile ne alakası var. Ortada dönen ticaret belli. Arabayı aldığı kişi belli. Ayrıca Buğra kendi zaten söktük sattık bazılarını üstüne biz farklılarını koyduk dedi. Kimse kusura bakmasın ama GP1'lerin geleceği fiyat buydu yani hakkıdır arabanın...
Hocam mevcut araç piyasasında fiyatların hakkı olduğunu da düşünüyor musunuz

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hocam mevcut araç piyasasında fiyatların hakkı olduğunu da düşünüyor musunuz
Kesinlike hayır. Fakat bu durum özel ve limited edition otomobiller için değişiyor. GP dediğimiz arabadan Türkiye'de çok az var. Buna ek olarak diğer ülkelerden ikinci el ithal edilemiyor yani sadece o 13 araba dönüyor e onların da sahiplerinin çoğu satma niyetinde değil. Hal böyle olunca bu fiyatlar hakkı oluyor. GP1 gibi bir aracı Passat piyasası ile karşılaştırmak yanlış.

facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
Kesinlike hayır. Fakat bu durum özel ve limited edition otomobiller için değişiyor. GP dediğimiz arabadan Türkiye'de çok az var. Buna ek olarak diğer ülkelerden ikinci el ithal edilemiyor yani sadece o 13 araba dönüyor e onların da sahiplerinin çoğu satma niyetinde değil. Hal böyle olunca bu fiyatlar hakkı oluyor. GP1 gibi bir aracı Passat piyasası ile karşılaştırmak yanlış.
Hocam yukarıda da yazdığım gibi özel ve nadir bir aracın değeri üzerinde orijinalliğinin büyük önemi vardır. Şahsen gecenin avradına çıkmış, bas bas egzoz bağırtısı içinde kesiciye giren araba ne kadar özel olabilir. Şahsen bu yüzden bu fiyatlandırmanın Ünal turan kafasından geldiğini düşünüyorum. Fikrinize de saygım var. İyi günler

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Gereksiz tartışma yaratan mesajları sildim devamında iki tarafta uyarı alır konuyu değiştirmeyin.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
He ya, ne büyütmüşsünüz. Konu başlığı fikrinizi merak ediyorum ile başlamış, sonrasında kavgaya dönmüş. Kimine göre eder etmez, adam 98 civic e jant takıp fiyatını abartmamış, ender bir aracı koymuş satılığa, tutar tutmaz, orasını zaman gösterir, serbest piyasa. Araba hakkında da hiç bi fikrim yoktu ama bu fiyata gp1 alacağıma gp2 alırım, mal mıyım abi.

halilcan.oksuzer

Düz Yol Gazcısı
28 May 2019
33
23
120
26
Marka
Volkswagen
O fiyata Passat alınır temiz diyeceğim de linç yemekten korkuyorum :D şaka bir yana videosunu izlediğimde bazı parçaları zatensatıp , farklı parçalar taktığını kendisi videoda söylemişti, bu konuda adama linç atmaları saçma, ayrıca videonun ilk başından beri aracın kullanılmak için değil alınıp biraz daha üstünde parça değişikliği, ekleme/çıkarma yapılıp satılması olarak konuşmalarında belli ediyordu, kızılan kısım sadece açık açık 'ben bunu alıp, ekleyip/çıkartıp satacağım' cümlesini açık açık kurmaması. Fiyat konusu da araç sonuçta kendinin, herkes farklı bir fiyat söyleyebilir, edebilir etmeyebilir ama onun gözünde o fiyattır, saygı duymak düşer bize de. Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış:D

facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
O fiyata Passat alınır temiz diyeceğim de linç yemekten korkuyorum :D şaka bir yana videosunu izlediğimde bazı parçaları zatensatıp , farklı parçalar taktığını kendisi videoda söylemişti, bu konuda adama linç atmaları saçma, ayrıca videonun ilk başından beri aracın kullanılmak için değil alınıp biraz daha üstünde parça değişikliği, ekleme/çıkarma yapılıp satılması olarak konuşmalarında belli ediyordu, kızılan kısım sadece açık açık 'ben bunu alıp, ekleyip/çıkartıp satacağım' cümlesini açık açık kurmaması. Fiyat konusu da araç sonuçta kendinin, herkes farklı bir fiyat söyleyebilir, edebilir etmeyebilir ama onun gözünde o fiyattır, saygı duymak düşer bize de. Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış:D
Bu son yazdığınız görüşe katılmıyorum hocam. Fiyatı saçma bulmak elbetteki insanların hakkıdır. Bu gün nasıl 20 binlere Şahin ilanı verilmesine tepki gösteriyorsak buna da gösterebiliriz bence

halilcan.oksuzer

Düz Yol Gazcısı
28 May 2019
33
23
120
26
Marka
Volkswagen
Bu son yazdığınız görüşe katılmıyorum hocam. Fiyatı saçma bulmak elbetteki insanların hakkıdır. Bu gün nasıl 20 binlere Şahin ilanı verilmesine tepki gösteriyorsak buna da gösterebiliriz bence
Tabi ki hocam, sadece adam işin içinden bana göre değeri bu diyip işin içinden çıkacaktır tahminimce ya da yaptığı gibi ilanı kaldırıp bir süre sonra tekrar satılığa çıkararak :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım