Bugünkü Müziğiniz

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
3 Kasim 2005 Phil Collins Abdi Ipekci de Turkiye deki gelmis gecmis en iyi konserlerden birisini vermisti.
Universitede okudugum donemde, kayit oldugum ajanslardan birisi Phil Collins konserinde ailesinin bulundugu locada guvenlik olarak ingilizce bilen birine ihtiyac duymus ve beni gorevlendirmislerdi.
Hic unutmam siyah takim elbise sarti vardi ve benim henuz takim elbisem yoktu :D aldigim ucuz yollu takim elbise tam olarak o gece kazanacagim paraya esitti, velhasil kelam, Salonun en guzel yerinden hayatimin en iyi konserlerinden birini seyrederken, ayni zamanda da bir takim elbise sahibi olmustum, hey gidi gunler heyyyy :D
Bu arada sarki da EFSANE !!!

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
31
Marka
Volvo
3 Kasim 2005 Phil Collins Abdi Ipekci de Turkiye deki gelmis gecmis en iyi konserlerden birisini vermisti.
Universitede okudugum donemde, kayit oldugum ajanslardan birisi Phil Collins konserinde ailesinin bulundugu locada guvenlik olarak ingilizce bilen birine ihtiyac duymus ve beni gorevlendirmislerdi.
Hic unutmam siyah takim elbise sarti vardi ve benim henuz takim elbisem yoktu :D aldigim ucuz yollu takim elbise tam olarak o gece kazanacagim paraya esitti, velhasil kelam, Salonun en guzel yerinden hayatimin en iyi konserlerinden birini seyrederken, ayni zamanda da bir takim elbise sahibi olmustum, hey gidi gunler heyyyy :D
Bu arada sarki da EFSANE !!!
İstemsizce aklıma bu geldi :D

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    44.2 KB · Görüntüleme: 62

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,027
1,998
2,770
Marka
Subaru

Açık radyo dinliyorsanız aşına gelicektin zira jingel larından biridir.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes

son dönemin en sevdiğim cover performanslarından

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım