Bulgaristan yolları güvenli mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cenkay900

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
43
58
635
Aekadaşlar merhaba yarın Sırbistan Niş'ten Türkiye ye geleceğim.Bulgaristan otobanını kullananlardan olumsuz şeyler duyuyorum sahte polis arabaları gibi.Yakın zamanda bu yolu kullanan var mı ? Güvenli midir ?
IMG-20170829-WA0006.jpg

Son düzenleme:

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Hocam vaktiniz varsa gurbetçilerin youtube videoları oluyor ülke ülke her detayı anlatan onlara bakın derim

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Hocam 1 ay önce kullandık hiç bir sıkıntı yaşamadık otoban gayet iyi

OnurOkullu

Profesör
4 Eki 2016
153
364
1,585
İstanbul
Marka
BMW
Önerebileceğim klasik şeyler gece yola çıkmamanız ve polis aracı olmayan sadece tepe sireni bulunan araçların dur ihtarına uymamanız.Uzun yıllardır biz,amcam ve dedemler arada sırada kullanıyorlar yolu eskisine göre baya düzeldi gibi tabii ben bayağıdır gitmedim :D

Patri

Profesör
22 Eyl 2016
258
440
1,395
ben son 3 senede baya kullandım. En son bu ay içinde de kullandım. Kapıkule- Sofya arası otoban yani A1 otobanı sorun yaşamazsınız. Gece gündüz farketmez. Ama en son gittiğimde başka bir kasaba yolunda, polis durdurdu, hız sınırını aşmadığım halde ceza yazmaya kalktı, rüşvet verip kurtuldum. Ülke biraz aç ve fakir, polislere falanda pek güvenme. Ama a1 otobanında sorun yaşamazsın. Çünkü BG'nin diğer kısımlarına göre işlek ve kalabalık bir yol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım