Bulunduğunuz il, ilçe ve trafik durumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Arkadaşlar ben Tokat merkezde yaşıyorum. Ana caddede her zaman bir trafik var. Özellikle güney yolunda. Yol tek şerit ve yayalar sık sık trafiği durduruyor. Onun dışındaki yollarda rahatça gezebilirsiniz. Çift şeritli yollarda trafik yok denecek kadar az. Onun dışında cafelerin olduğu yer ve pazar yeri çevresi biraz yoğun olur.

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
ben Tekirdağ'dayım ve burada iş çıkışlarında hafif bir yoğunluk yaşanıyor onun dışında genelde açık diyebilirim, ama çok ışık var yahu
merkeze gidicem mesela okuldan çıkıyorum 1 km ilerde bi ışık pat durdum 80-90 saniye, hay ışığına... ondan biraz daha gidince yine 1 dk lık ışık... az daha gidiyorum otogara doğru yine bir ışık... sahilden aşağıya iniyorum yine ışık... 400 metre ilerde bi ışık daha..
sanayiye gider gibi yaparken bir ışık daha... tüm benzini ışıklarda yediğimi düşündüğüm için kontak kapatıyordum ve geçen gün marş kömürünü değiştirdim, bitmiş. 30 lira oradan girdi ekonomi yapacağız derken kekonomi yaptık

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Zonguldak merkez.. Burada trafik vardir ama duzen yoktur. Kamyonundan otobusune hepsi daracik sokaklardadir. Yayalar kesinlikle kaldirimda yurumez hepsi yolda araclarin arasindadir. Bizde dur kalk trafik dik yokuslarda olur. Yokusta arac kaldirma ustasi haline gelirsin. Bozuk ve cukurlu yollar da bu karmasanin süsüdür..

Cihat58

Profesör
9 Eyl 2016
305
196
1,145
25
Kayseri
Kayseri erkiletteyim arabanın yakıtına şehir içi demek yanlış olur dur kalk yok çünkü ve sürekli 60-70 le giderseniz kırmızı ışığada yakalanmıyorsunuz

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kocaeli. Bir kaç darboğaz kara noktalar vardır. Onun dışında İstanbul'dan gelen şöför her türlü ilerlemeyi başarır.
Maşukiye'deyim. Hafta içi eskisi gibi köy. Haftasonu ise:
upload_2016-10-30_19-7-8.png
upload_2016-10-30_19-7-42.png

Şu anda Pazar akşamı İstanbul'a dönüş trafiği başladı. Yani diğer şerit hareketli. :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,399
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Kocaeli. Bir kaç darboğaz kara noktalar vardır. Onun dışında İstanbul'dan gelen şöför her türlü ilerlemeyi başarır.
Maşukiye'deyim. Hafta içi eskisi gibi köy. Haftasonu ise:
Ekli dosyayı görüntüle 1348 Ekli dosyayı görüntüle 1349

Şu anda Pazar akşamı İstanbul'a dönüş trafiği başladı. Yani diğer şerit hareketli. :)
İzmit'e gitmemeni tavsiye ederim hele haftasonu:)1 kaç hafta önce katlı otoparktan 30 dakikaya indik.İzmit'ten çıkamadık:mad:Genel olarak Kocaeli'de bazı yollar hariç trafik açıktır.İstanbul'dan gelen baya rahat eder.

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Ben izmir deyim.genellikle sabah ve aksam trafiginde arac kullandigimdan epey yogun oluyo.bizim burda yesildere diye bir guzergah var ufak bir kaza olsun bitiyor trafik.ama allah var izmir de insanlar yasadigim diger sehirlere gore daha medeni ve saygililar.biz izmirde en cok 45(manisa) plakali arkadaslardan cok cekiyoruz.tarlada araba kullanir gibi kullaniyorlar(hepsi uzerine alinmasin ama öyle) :)

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Ankara'da semtine göre trafik oluyor o da hiç bir zaman kilit değil çok fazla olmaz,bugüne kadar öyle denk gelmedim zaten Batıkent'te oturuyorum bir de iş çıkış saatlerin de.Ankara insanı sabırsız mesela Test leri izliyoruz ediyoruz İstanbul'u görüyoruz ışıklar da herkes sakin sakin kalkıyor Ankara'da sarı yandı mı korna sesleri hafiften gelmeye başlıyor haaa ışıktan hemen fırlamak isterler sonra yavaş yavaş giderler o da ayrı bir olay.Hele ki Ostim de her türlü tipten saçma sapan dikkatsiz sürücüyü görebilirsiniz.Neyse herkes kendi memleketine aşık benim için Ankara bir tanedir.Bir sayı plakaya bu kadar mı yakışır...

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Bu arada Kızılay'ı falan saymıyorum bence oralar araba kullanmaya kapatılması gereken yerler insanlar bile yürümekte zorlanıyor ken araba kullanmak ne kadar mantıklı olur kaldı ki ben istesem de gidemiyorum araba şimdi hararet filan yapar.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ankara'da semtine göre trafik oluyor o da hiç bir zaman kilit değil çok fazla olmaz,bugüne kadar öyle denk gelmedim zaten Batıkent'te oturuyorum bir de iş çıkış saatlerin de.Ankara insanı sabırsız mesela Test leri izliyoruz ediyoruz İstanbul'u görüyoruz ışıklar da herkes sakin sakin kalkıyor Ankara'da sarı yandı mı korna sesleri hafiften gelmeye başlıyor haaa ışıktan hemen fırlamak isterler sonra yavaş yavaş giderler o da ayrı bir olay.Hele ki Ostim de her türlü tipten saçma sapan dikkatsiz sürücüyü görebilirsiniz.Neyse herkes kendi memleketine aşık benim için Ankara bir tanedir.Bir sayı plakaya bu kadar mı yakışır...
Sizin oralarda kırmızıdan sonra sarı var demek ha? İyiymiş. Buralarda yıllar önce sarı ışığı kaldırdılar :) Sen de videolardan İstanbul şöförü sabırlı sanıyorsun :D

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
şimdi şöyle bi durum var şehir içinde çekilen testlerin %90'ı anadolu yakası bostancı, kadıköy gibi semtlerde çekiliyor. Biraz daha nezih semtler oralar. Yani en azından ben öyle biliyorum. Sen bi avrupa yakasına geç... Hele bir de Bağcılar Esenler gibi semtlere, abovvv tahmin bile edemezsin durumu. Sarıda korna çalmayı geçtim bazen kırmızı yandığı halde yol boş ilerle diye korna falan çalıyolar. Durum tahmin ettiğin gibi değil :D

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
İstanbul, herhangi bir noktasında günün her saati trafik olabilir herkes yazmış zaten. Cuma öğlen işyerlerinin dağıldığı saatte İçerenköy civarlarında dolanmak gibi bir hata ettim. O kadar çok yarı kavrama ve dur kalk var ki debriyaj yumuşamaya hissizleşmeye başladı korktum bitecek diye.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Ben de Ankara'dan Antalya'ya bu sene taşındım. Burada da trafik yoğunluğu bölgeden bölgeye değişiyor. Şehir merkezinin içi ve civarında çok fazla ışık var, kavşaklar bir değişik geldi bana. Bence merkezde ki en büyük sorun tramvay ve otobüsler. Otobüsler cep olmadığı için sağ şeridi kapatiyor, araçların önüne atlıyor vb. Tramvay için de bazı yollar daraltılmış, tek yöne düşmüş vb. Yani merkezde ki trafik insani çileden çıkartabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım