Canlı Performans ve Konser Kayıtları

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Sabahın 4’ünde uykudan birden alerjiden dolayı ağır burun tıkanıklığı ile uyanıp burun kanayana kadar hapşırıp sonra da etrafın kanını temizleyerek buraya AC/DC attıracak hatta Thunderstruck attıracak ne yaşamış olabilirim. Bi gr. uyku girmiyor göze ulaa :D bu alerji çok pis bir şey Allah düşmanımın başına vermesin.

“... o neyin ecelindee burdaaan gelip bene böyle zavadanak çarptı, tamam ben belki zarhoş olabilirim, ben zuçluyum daa emme ganunen o zuçlu. Ghayır devletin ışıglarından faydalanmayan o, bene çarpmasaydı gidip evimde yatırı olacağıdım şimdi bu postu atıyom :D

Son düzenleme:

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
440
1,427
2,645
Marka
Ford
Tam bir Blues yıldızlar sahnesi : B.B. King, Albert Collins, Eric Clapton, Buddy Guy ve çokta tarzını sevmediğim Jeff Beck. Yinede bu kadar Blues efsanesinin bir arada birbirlerine bu kadar saygılı bir şekilde sahne almasını izlemek gerçekten muazzam.

applejack35

Panpa
2 Ocak 2018
339
1,012
2,695
31
Karşıyaka
Marka
Hyundai
Sabahın 4’ünde uykudan birden alerjiden dolayı ağır burun tıkanıklığı ile uyanıp burun kanayana kadar hapşırıp sonra da etrafın kanını temizleyerek buraya AC/DC attıracak hatta Thunderstruck attıracak ne yaşamış olabilirim. Bi gr. uyku girmiyor göze ulaa :D bu alerji çok pis bir şey Allah düşmanımın başına vermesin.

“... o neyin ecelindee burdaaan gelip bene böyle zavadanak çarptı, tamam ben belki zarhoş olabilirim, ben zuçluyum daa emme ganunen o zuçlu. Ghayır devletin ışıglarından faydalanmayan o, bene çarpmasaydı gidip evimde yatırı olacağıdım şimdi bu postu atıyom :D

inanılmaz bir konser bu, arada ben de açar dinlerim buradaki kayıtları..

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
440
1,427
2,645
Marka
Ford
1994 yılı New York Manhattan Center Stüdyolarında Eric Clapton'dan deneme Kayıtları

cimihendriks

nazım
Profesör
25 Ağu 2021
350
520
1,395
25
İzmit
Marka
Peugeot
Pandemi sonrası açılışı çok sevdiğim gruplardan biri Baba Zula ile yaptım cuma günü.

Gerçekten 2 yıl boyunca çok şeyden mahrum kalmışız…

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım